- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
5
Xavi poprosił o przedłużenie kontraktu z Sergim Roberto.
(BUSQUETS): Sergio Busquets ponownie zastanawia się nad swoją przyszłością i rozważa przedłużenie i kontynuowanie gry w Barcelonie. Wiele zmieniła rozmowa z Xavim.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Pawel13sz @Comentateiro
15
@Kondziubarca Xavi do grudnia, zdecydowanie... Co ten chłop robi...
10
@Kondziubarca jak tak dalej pójdzie to Xavi wyleci razem ze swoim kumplem Busquetsem
11
@Kondziubarca Xavi:Mam plan
Zarząd: jaki?
Xavi: Kurna sprytny.
4
@Kondziubarca Xavi poprosił o prawego obrońce, dostał odpowiedź że ze wzgledu na FFP nie dostanie. To kto ma tam grac Bellerin?
2
@tbas Latem chyba będziemy mogli kogoś ściągnąć przecież(bo zimą wiadomo nie ma szans), a z Roberto to mozemy sobie grać w Pucharze Króla ale nie w Lidze Mistrzów, tak samo ten placek Bellerin, pierwszy lepszy skrzydłowy będzie orał ich jak chce.
3
@Kondziubarca z takim dezycjami to Xavi szybko zakończy swoją przygodę w Barcelonie.
2
@Kondziubarca Po czym wnioskujesz ze bedziemy mogli? Poczytaj wypowiedzi Xaviego, Laporty i Cruyffa. Dźwignie juz nie pomoga, a mamy straty 220mln, wiec wrcamy do banicji, tzn 1/4 ze sprzedaży innych. Wiec odpowiadajac jak sprzedamy to kupimy. Czyli jak Raphinha np odejdzie za 50mln, bedziemy mogli kupić za całe 10mln prawego obrońce.
1
@Kondziubarca Oby to był problem z kasą na transfery i Xavi ma związane ręce że potrzebuje nawet Businessa. Jeśli nie to Xaviemu długiej kariery tu nie wróże, jego mormońskie podejście do swojego byłego kolegi może go szybko pogrążyć
0
@Kondziubarca Roberto jest najlepszym prawym obrońcą w klubie.