- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
13
Dziś wpłynęła oficjalna oferta Chelsea za Enzo Fernándeza warta 127 mln €. Benfica próbowała przekonać piłkarza by został, ale Argentyńczyk chciał transferu. Pomocnik podpisze 5-letni kontrakt.
[Pedro Sepúlveda, SIC Noticias]
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA90 @MrPGG @Adi123456789
9
@Lionel_Messi10 Nie wiem czy tam bym się pchał,bardzo ciężki klub
8
@Lionel_Messi10 Szkoda. U nas miałby pierwszy skład a w tej beznadziejnej Chelsea. Miliarderzy czy to amerykańscy czy arabscy dyktują warunki. Tebas niech dalej wymyślą jakieś chore przepisy finansowe
1
@Lionel_Messi10 to niesttey błąd
1
@barcelonaLM Ja go u nas chciałem ale Barcy po prostu na niego nie stać a druga sprawa to właśnie Tebas.
0
@Encore @PatrychoO Ja czuje że w Chelsea się sprawdzi.
10
@Lionel_Messi10 Nwm jaka jest wizja Chelsea,kupują wszystkich i nikt nie gra XD
0
@Encore Polityke mają dziwną i też tego nie rozumiem. ;D
3
@Encore Ten Boehly to tylko wydaje a pomysłu żadnego. Abramowicz i ta pani dyrektor nie pamiętam jak się nazywała była top a teraz jakichś randomów mają co kupują wszystko co popadnie traktując to jak fife
1
@Lionel_Messi10 A mówiłem, że pójdzie do Chelsea ;) O ile będzie już oficjalka
1
@Lionel_Messi10 Znaczy Enzo się obroni bo ma potencjal mega ale sam klub po prostu dziwnie funkconuje pod nowym wlascicielem
0
@Encore obroni albo nie obroni. Raczej to drugie
0
@Lionel_Messi10 "Ja go u nas chciałem ale Barcy po prostu na niego nie stać a druga sprawa to właśnie Tebas."
No i w sumie, bardzo dobrze, że nas na niego nie stać.
Jakbyśmy znowu mieli wydać grubo ponad 100 milionów na gościa, który na dobrą sprawę jeszcze nic wielkiego nie pokazał (tak, wiem mundial miał przyzwoity) to wolę już wydać mniejszą kasę na kogoś innego.
Już wystarczy tego przepłacania za "gwiazdy" (Dembele, Coutinho, Griezmann). Za taką flotę to bym wolał powalczyć o Kimmicha, który zabezpieczyłby nam ŚPD na grube lata, albo topowego skrzydłowego.
1
@Lionel_Messi10 ciekawe czy banka tego gościa nie pęknie. 130baniek, za jeden turniej.