- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1361 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1361 Culés
0
Skład super, szkoda tylko, że ten Araujo gra kosztem Erica.
4
@LewoSkrzydlowy11 mógł zagrać za Basketa
0
@kulek22 nie mógłby, bo to nie jest '6'. A nieumiejętność rozgrywania piłki przez Urugwajczyka może nas kosztować stratę bramki w tym meczu.
1
@LewoSkrzydlowy11 Eryczek z obrońcą też za dużo wspólnego nie ma
0
@P33ck najlepszy stoper obok Christensena na początku sezonu.
4
@LewoSkrzydlowy11 No jest najlepszy jak Busi. Dopóki nie przyjdzie lepszy przeciwnik i go wyjaśni tak jak ja Ciebie w dyskusjach.
3
@LewoSkrzydlowy11 Taki najlepszy ze zawalił mecz z Interem razem z Pique. Eric to pchełka przy Araujo a optynalny duet na srodku to Araujo Kounde
0
@pt9 ty już sam siebie wyjaśniłeś wystarczająco negując umiejętności trenerskie Valverde, Lucho czy Koemana. Szkoda mi czasu na takiego ignoranta, nie mającego a i trochę wiedzy piłkarskiej.
0
@Sulimo Araujo pierw niech nauczy się przyjąć piłkę, wtedy będzie można go stawiać przy Garcii. A mecz z Interem zawalił Pique.
0
@LewoSkrzydlowy11 Mashe też nie był stoperem...
Szukamy zastępstwo dla Buskiego a może mamy je pod nosem
Tylko trzeba to sprawdzić
0
@LewoSkrzydlowy11 Z dystansem
Nawet Darwin go porobił :)
0
@Jakub1513 @Sulimo Przecież nie od dziś wiadomo że u ŚO najważniejsze jest przyjęcie piłki. Nesta, Puyol, Stam , Pepe, Vidic, Rio, Terry to byli wybitni technicy i wirtuozi.
0
@pt9 hahahhaha nie wierzę w to, że to napisałeś. Przecież to kolejny dowód, że NIE masz zielonego pojęcia o piłce. Vidic, Rio czy Terry grali w Premier League, a Nesta w Serie A, a więc w ligach i w zespołach, które nie wymagają od środkowych obrońców takiego wyszkolenia technicznego jak chociażby Barcelona, ponieważ nie starały się dominować nad rywalem przez 90 minut, będąc przez 99% czasu spotkania na połowie przeciwnika. W lidze angielskiej taki Araujo byłby prawdopodobnie najlepszym obrońca w lidze, ale nie tu. A tak na marginesie to Puyol przy Araujo był jak Ronaldinho.