- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
3
Pograłem trochę tym Kluivertem ale chyba nie będzie moim ulubionym napastnikiem :P Jakoś dziwnie się nim gra. Też mam "problem urodzaju" bo mam tyłu dobrych zawodników, że nie wiadomo kim grać. Obecnie skład wygląda tak. Tym Stoichkovem lepiej byłoby grać na N ale z Kluiverta , z jego 1,88 wzrostu trochę słaby ŚPO. Chyba wrócę do Depaya 86 ale jeszcze potestuję.
https://zapodaj.net/20c6bcf0c7c4b.jpg.html
Na ławce jeszcze Lewandowski POTM, F.Torres 86 i Fati 87.
@Graves @ptrx @Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @AlexDark00
7
@Kgorecki2500 weź mnie z tym Raphinhą nie rozmieszaj nawet.
Styczeń, a on dalej w składzie xd
0
@Rust_Cohle No nikt nie ma Dembele TOTW z czystymi statystykami :P A Raphinia robi to czego się od niego wymaga... biega.
0
@Kgorecki2500 jak ja nienawidze grac przeciwko takim skladom :P
1
@Kgorecki2500 Ja na razie skleiłem coś takiego
https://zapodaj.net/images/2563661fb7be7.jpg
Z tego Del Piero jestem mega zadowolony co mi dzisiaj wpadł.
1
@MesQueUnClub_87 To mój skład niewymiennych po tym jak wszystko klubu sprzedalem w tym Nuneza i Salaha
https://zapodaj.net/images/36c489f64aaa3.jpg
i ławka:
https://zapodaj.net/images/7d8a394c6325e.jpg
Ogarnę kogoś z serie A jeszcze+ memagera i Będę mógł wsadzić do składu tego Di Marie i Savica na pełnym zgraniu
Popatrzcie się z zazdrością na mojego Ronaldinho
1
@Kgorecki2500 Ja pograłem sobie u ziomka Mbappe, bajka, powinien go oddać złodziej
1
@Rust_Cohle Patrzę z zazdrością na twojego Ronaldinho