- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1613 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1613 Culés
8
Argument na to, że Koeman dał nam PK i wyszedł z grupy jest mocno naciągany w kontekście porównywania go do Xaviego. Z Messim takie rzeczy stają się prostsze, dużo prostsze.
3
@Gaz w takim razie trzeba ująć Rijkaardowi, Guardioli, Vilanovie, Lucho i całej reszcie, a nie tylko Koemanowi.
0
@Gaz Mam tą wyjazdowke czarno - złotą z Messim. Jedna z ładniejszych w ostatnich latach
Pięknie rozumieli się na boisku Leo z Pedrim. Fajnie to zaczynało wyglądać. Szkoda, że tak krótko mogliśmy to oglądać
1
@arasz1819 Rijkaard miał wchodzącego do poważnej piłki Messiego więc jego bym tu nie zaliczał. Cała reszta na cele z Guardiolą sama niejednokrotnie wypowiadała się o tym, że to po części sam Messi zapewniał im tak wspaniałe wyniki bo jest po prostu geniuszem i tyle.
0
@Gaz jeszcze ten podkład muzyczny, nigdy się nie pogodzę z tym, że Messi odszedł do PSG..
1
@Gaz Messi był problemem :D Może i doił klub z kasy, ale dawał 5x tyle co nasza ofensywa obecnie razem wzięta xD
1
@Gaz Był jeden as, który nawet mając Messiego nic nie potrafił zrobić, a na koniec nas skompromitował na lata wynikiem 8:2. I ten as teraz Real wybałamucił.
1
@Gaz ten PK to byla walka o zycie co runde wlasciwie. Dogrywka z 3 ligowcem, z Rayo odrobienie z 0-1 i wygrana 2-1, z Granada odrobienie z 0-2 w samej koncowce i dogrywka. W 1/2 z Sevilla pierwszy mecz porazka 0-2 a potem w ostatniej chwili na 2-0 gol Pique (plus jeszcze Mats karnego obronil)
0
@Gaz Ten filmik przypomina mi że 35 letni leśny dziadek ma 50 razy lepszy drybling niż nasze asy na skrzydłach.
W porównaniu z Leo to Dembele prowadzi piłke kilometr przed sobą :(