- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1635 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1635 Culés
8
Prawdziwy Ronaldo nie żadna podróbka
0
@Joe_Pesci jedna z największych sprzedajnych osób w piłce
0
@abram3k Możesz doprecyzować? Nie znam w sumie jego historii w Barcelonie. Śledziłem jego występy wylacznie w reprezentacji Brazylii i siła rzeczy w Realu - bo realizował z Barceloną.
5
@abram3k Bez tego "sprzedajnych" się zgadza
0
@Bogan pewnie chodzi o to, że żadnych przywiązań do barw - grał w Milanie i Interze, grał w Barcelonie i Realu..
0
@ranger3120
3
@ranger3120 W Barcy grał tylko rok i oczywiście wewnętrzne machloje klubu sprawiły, że wypuścili takiego zawodnika do Interu po sezonie. Transfer do Realu kiedy grał w Barcy zaledwie rok to żadna zdrada, tak samo jak odcinanie kuponów w Milanie.
Jeden z tych zawodników, którzy byli zawsze uśmiechnięci i po prostu grali.
2
@abram3k A i tak prawie każdy go kocha, po prostu Nazario
7
@ranger3120 Pewnie tak, ale nie przechodził bezpośrednio do największego rywala. Z Barcelony poszedł do Interu, stamtąd do Realu, a potem do Milanu.
Nie można też powiedzieć, że transfer do Interu był tylko po to, bo chciał iść do Realu, ale żeby syfu sobie nie robić na linii Barca-Real, to zrobił przystanek w Mediolanie. No nie, bo dla Interu grał 5 sezonów, a nie jeden ^ ^.
Pirlo grał dla Interu, Milanu i Juventusu i jakoś nikt po nim z tego powodu nie jedzie. Odpowiedź na to jest bardzo prosta. Szacunek, czyli coś np nie miał Figo :]
3
@Danny Gaucho żodyn by tego lepiej nie wytłumaczył
0
@ranger3120 Zlatan grał w Juve, Interze i Milanie. Piłkarze przywiązani do barw na dobre i złe to jednostki. Byle nie całować herbów jak Lokalu i git.
1
@Danny Gaucho plus wlasnie Ronaldo u nas gral tylko 1 sezon a Figo 5 i do tego byl kapitanem zespolu
0
@Bogan poniżej Danny Gaucho opisał w skrócie co i jak