- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 701 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 701 Culés
4
Wczoraj ponownie klasycznie w tym sezonie dupe Xaviemu ratował Stegen.
5
@DaPidejpi To co powiedzieć o Courtois? Tam też ratuje d*pę Ancelottiemu, czy w przypadku Realu to już inne kategorie i tam to mental i charakter?
3
@macio_944 ale nie porównuj bo Ancelotti gra nadal w lidze mistrzów za 3... 2... 1...
0
@macio_944 przecież cały czas się mówi, że to Courtois wygrał realowi LM, a nie Benzema czy Ancelotti.
Na La Rambli każde zwycięstwo to sukces geniuszu Xaviego, a porażka winą zawodników.
2
@Survier Jeśli cały czas się tak mówi, to bardzo dobrze. Bo w jednym i drugim przypadku analogii jest bardzo dużo, ale to Real jest po prostu lepiej traktowany.
"Na La Rambli każde zwycięstwo to sukces geniuszu Xaviego, a porażka winą zawodników." Nie wiem gdzie Ty to czytasz, chyba jakąś inną La Bambę
3
@DaPidejpi ja bym w ogóle zrezygnował z pozycji bramkarza. Fifa powinna ustalić że mecze będą po 10 piłkarzy na boisku. Wtedy by się dopiero okazało która drużyna jest lepsza i który trener jak zarządza zespołem.
1
@Survier To ciekawe gdzie się tak mówi, bo większość osób (medialnych typu komentatorzy) jakoś tak nie mówią. Jedyne co się przewija to to, że był bardzo ważnym zawodnikiem. No ale przecież w przypadku Realu jak grają piach i wygrają to mental, a w Barcy to dziadostwo i wszystkich zwolnić
0
@konrad1661 na La Rambli się tak mówi kolego.
0
@DaPidejpi A kto uratuje dupe Potterowi? Nikt
A Ter Stegen? Zrobił to za co mu płacą.