- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 980 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 980 Culés
0
Barca gra upośledzony futbol przy takim Napoli, wszystko sto razy wolniej i bezsensowniej a obrona padaka
1
@Faro No Napoli to faktycznie pokazało ostatnio klasę na Barce XD
0
@Faro ostatnio Napoli też tak pięknie grali że Barca ich wyjaśniła a mogła im takie lanie sprawić tylko skuteczność zawiodła.
2
@maniak33333 @Emhyr Ostatnio. Teraz mamy nowy sezon.
1
@Emhyr @maniak33333 Ale ten mecz był prawie rok temu
0
@Kgorecki2500 @P33ck Uwielbiam deprecjonowanie Barcy względem innych klubów. Rok temu Napoli też świetnie grało było pierwsze w lidze a na Barce się zesrali i nie wiedzieli co się dzieje. Ostatnio na La Bambie jest taki trend że wszystkie inne drużyny tak dobrze grają a Barca gra wszystko na stojąco a przychodzi co do czego i Barca nagle jest lepsza.
0
@Emhyr Nie deprecjonuję. Tylko w rok się dużo może zmienić po prostu. Poza tym, ja akurat daleki jestem od krytyki Barcy za styl, bo dla mnie zawsze są wyniki na 1 miejscu i na krajowym podwórku nie ma się do czego przyczepić, gorzej z Europą
1
@P33ck Dla mnie liga jest zerowym wyznacznikiem siły. W tej Serie A zawsze pięknie grają wysokie wyniki a potem przychodzi co do czego i wychodzi jak zawsze. Zobaczymy co pokażą w LM.
0
@Emhyr Coś w tym jest, ale to dlatego, że LM, a liga to inny format jest. W LM jeden mecz i odpadasz, w lidze jak zawalisz z 3 mecze, to masz jeszcze 35 na nadgonienie. Dlatego Real tak dobrze w LM wygląda, bo oni uwielbiają format meczów na śmierć i życie
0
@Emhyr gówno gramy w Europie, jedynie na hiszpanskich slabiakow sobie radzimy. W piłce rok to wieczność.
0
@Emhyr Napoli wygrywa grupe LM a Barca nawet nie wychodzi, obudz sie jest nowy sezon
0
@Faro No już to słyszałem w tamtym roku jak Barca nie była w top5 a potem zniszczyła Napoli jak chciała.
0
@Kgorecki2500 @P33ck wtedy też Napoli grało super piłkę i było w formie byly komentarze ze do domu jedziemy a tutaj przepasc w grze byla ogromna. Jedyna zmiana jaka była to Kvate ;)