- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
7
0
@Emhyr lubię chłopaka, ale trochę casus Griezmanna, ani to skrzydłowy ani napastnik. W City był głównie znany z tego że imponował świetnym wykończeniem i zimną krwią pod bramką, tutaj się strasznie miota
7
@Danger204 Griezz jeszcze co jakiś raz bramki i asysty zaliczał, a u Ferrana nic. Ja aż jestem zdziwiony jak nijaki to jest zawodnik. Nie ma nic co by go wyróżniało na plus, bo na minus tych cech jest zbyt wiele
0
@Emhyr papa Ferran
0
@Danger204 jaki casus Griezzmanna? Przeciež widać po jego grze, że to 9. Dać mu tam grać, niech zmienia w końcówkach Lewego, czasami na ps i zacznie łapać formę. Co innego odzyskiwać pewność siebie grając na swojej pozycji, a co innego na nie swojej. Jego rozwój stanął w miejscu odkąd gra po lewej stronie.
1
@Rewolucja123 Grał po lewej stronie cały poprzedni sezon i prezentował się przyzwoicie. Jego słaba forma nie ma nic wspólnego z grą na tej pozycji.
0
@Emhyr Za ile? Coś mi się wydaje że znów z 45 milionów minus.
0
@Kazragore Jakby tyle dali to bym osobiście przyjechał i zapłacił za bilet. Jak ktoś go w ogóle weźmie permanentnie to będzie dobrze. Ja wyczuwam wieczne wypożyczenia.
0
@Rewolucja123 Pchanie Ferrana na 9 to tak jak pchanie Fatiego na tą pozycję. Zero jakichkolwiek argumentów żeby tam grać.
0
@zeko0 nie no Ferran ma bramkowy bilans lepszy od Griezmanna, ale nie o to mi chodziło, spójrz na drugą część zdania, przyrównując go do Francuza miałem na myśli tylko i wyłącznie pozycję. Jeśli chodzi o całą resztę to mi osobiście Griezz się również bardziej podobał, głównie za pracę w defensywie.
@Rewolucja123 no ciesze się że się ze mną zgadzasz, bo Griezmann też zajebista 9tka
0
@Emhyr Jakby Laporta opchnął Raphinhe i Ferrana, to by znaczyło, że ten klub się jednak uczy na własnych błędach. Ale tak się pewnie nie stanie.
1
@RosjaninBut Z wyrokiem na Raphinhę poczekałbym do końca sezonu. Od listopada notuje wyraźny progres i dowozi przynajmniej decydujące liczby.
0
@Danger204 No akurat Ferran w 49 meczach dla Barcy ma 12G i 7A, gdy Griezmann przy 102 - 35G i 17A, także przeważał jeśli chodzi o to. Problemem oczywiście w Barcelonie było granie Francuzem na LS, gdy jego naturalna pozycja to ŚPO/ŚN. Ja za to Ferrana nie widzę ani na LS, ani PS, ani N. Po prostu dla mnie jest słabym i mało efektywnym piłkarzem na ten moment. Gdyby pojawiła się oferta za 30mln+ to powinniśmy od razu ją zaakceptować, bo za jakiś czas będzie problem dostać za niego choć 10 i skończy się na odejściu za darmo (najlepiej do Atletico ;)