- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1354 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1354 Culés
41
Real Madryt i Barcelona postanowili zarejestrować markę „El Clásico”. Ten ruch jest kolejnym już krokiem w ramach kwitnącej współpracy pomiędzy oboma klubami. Jednocześnie jest to cios wymierzony w prezesa La Ligi, Javiera Tebasa.
Źródło: realmadryt.pl
Każde działanie przeciwko Tebasowi to dobre działanie.
0
@Image osobiście podoba mi się, że mają takie relacje. Może nadejdzie czas, że skończy się tabu pt bezpośrednie transfery z klubu do klubu. Przecież ost to chyba czasy Figo. Teraz mówi się o Asensio. Niech żyją w zgodzie instytucjonalnej a boksować to możemy się my, kibice.
3
@Bezhistorii jak się ma mówić o Asensio, to lepiej niech temat tabu wciąż istnieje. W dodatku to chodzi też o to, że również czysto sportowo są to również dwaj najwięksi rywale, więc logiczne, że żadnemu nie opłaca się wzmacniać tego drugiego.N ie oszukujmy się, ale Atletico jak wygrywało ligę, to i tak zawsze było traktowane jako ten trzeci klub. Teraz to już w ogóle. Real gruzu nie będzie kupować, my też nie powinniśmy, a na sprzedaż kogoś dobrego nikt się nie zdecyduje.
0
@GeneralXavi nie chodzi mi stricte o tego grajka, Asensio jest mi totalnie obojętny i to tylko świeży przykład. Bardziej o ogolne zjawisko, że przynajmniej mogą porozmawiać. Tak samo fajnym obrazkiem było jak Perez serdecznie gratulował naszym przy ceremonii medalowej superpucharu.
5
@Bezhistorii nie no nie nawiązujmy jakiejś przyjaźni z nimi zaraz. Co ja wtedy zrobię ze swoim nickiem? :D
0
@Antimadridista_WR hihi!
3
@Bezhistorii no tak, mnie też nie chodzi stricte o Asensio. Uważam po prostu, że żadnych rozmów nigdy nie będzie, jeśli miałyby to być rozmowy o kimś poważnym.