- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
18
Zlatan Ibrahimovic o świętowaniu Argentyny:
"Oni nie wygrają już nic więcej. Messi zostanie zapamiętany, ale reszta, która zachowała się źle... nie możemy tego uszanować".
Aguero odpowiada wypowiedziom Ibrahimovicia na temat Argentyny:
„Wydaje mi się, że mówienie, że już nic nie wygramy, jest bardzo niegrzeczne. Myślę, że zanim zaczniesz martwić się o Argentynę, możesz martwić się o swój kraj, o swoich zawodników, którzy nawet nie grali na ostatnich mistrzostwach świata.
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG
9
@Lionel_Messi10 niby taki wielki ten zlatan, a chu** wygrał w swojej karierze
11
@Lionel_Messi10 abstrahując od gestów Dibu to przecież pozostali ARG normalnie się bawili. W sensie nie widziałem nic kontrowersyjnego z Enzo, Molina, Montielem, Di Maria, etc
6
@Joe_Pesci @mekston Ibre coś najwyraźniej piecze. ;-)
3
@Lionel_Messi10 Aguero wyjaśnił po całości :D Myślę że nie trzeba nawet nic dodawać. Zlatan czasami bywał śmieszny, bo zazwyczaj gadał z sarkazmem, ale na starość ma jakąś odklejke ;d
1
@AFA90 Dokładnie ;D
1
@mekston Większość pewnie jeszcze ma pretensje do wejścia Paredesa z Holandią xD
1
@mekston Myślę, że Ibrze chodzi o tych półgłówków typu de Paul, Paredes, Otamendi, Martinez. Zauważ, że nikt się o nic nie czepia tych normalnych zawodników jak Messi, Lisandro, Romero czy Alvarez
I jeśli to ma na myśli to w pełni popieram jego wypowiedź
1
@Lionel_Messi10, po tym jak Ibra zastrzelił lwa na polowaniu, które sam sobie zorganizował straciłem do Niego resztki szacunku.
1
@HighestInTheRoom tam jest o "Argentina celebrations" - to De Paul, Paredes czy Otamendi coś po wygranej z Francją odwalali?
0
@mekston Chyba nie, przynajmniej ja nie widziałem. W takim razie chodzi mu o Martineza
1
@HighestInTheRoom Ibra zachowywał się zawsze nieskazitelnie .... jeśli wymieniasz już piłkarzy, których wymieniłeś to pomiędzy zapomniałeś chyba o Ibrze
0
@AFA90 Ale ja przecież nigdzie nie twierdzę, że Ibra jest kryształowy i nieskazitelny, odnoszę się tylko do tych wypowiedzi.
1
@Lionel_Messi10 Ibra,gówno wie.
Argentyna była wielka,jest wielka i zawsze będzie wielka.
Od początku powstania futbolu ten kraj zawsze jest Topem.
1
@HighestInTheRoom Ibra sam jest półgłówkiem, który mówi o sobie w 3 osobie xD Przyganiał kocioł garnkowi.
0
@Sysia11 Sysia, weź nerwosol, bo Cię ponosi :p
0
@PatrychoO Dżizys, co wy mi o tym Ibrze trujecie, ja tu się odnoszę stricte do tej wypowiedzi, a nie do jego zachowań czy wcześniejszych wywiadów
1
@Sysia11 @PatrychoO Dokładnie.
@HighestInTheRoom a Ty wiecznie masz problem do Argentyny i bronisz teraz Ibre którego Aguero zgasil jak peta.
Niech się zajmie swoją cienką Szwecją co nawet na Mundial nie pojechali.