- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1146 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1146 Culés
25
☎️ Najwięcej bramek w meczach finałowych:
◉ Lionel Messi ---> 34 bramki (47 spotkań)
◉ Pelé ---> 31 bramek (31 spotkań)
◉ Neymar ---> 21 bramek (34 spotkania)
◉ Cristiano Ronaldo ---> 20 bramek (35 spotkań)
◉ Alfredo Di Stéfano ---> 19 bramek (28 spotkań)
◉ Romário ---> 18 bramek (29 spotkań)
◉ Robert Lewandowski ---> 17 bramek (26 spotkań)
@escarabajo @mekston @P33ck @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @Jakchcesz @Comentateiro @MrPGG @Pawel13sz
1
@Danny Gaucho Jak ten Penaldo to nie istnieje w ważnych meczach
9
@Danny Gaucho Messi znika w ważnych meczach xD
1
@Danny Gaucho Lewy zawsze obsrany w ważnych meczach xd
3
@Danny Gaucho ogolnie wniosek ze wszyscy znikaja w waznych meczach
10
@escarabajo @mekston @P33ck @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @Jakchcesz @Comentateiro @MrPGG @Pawel13sz
Wkradł się obrzydliwy błąd. Alfredo Di Stéfano strzelił 11 goli (17 spotkań) w finałach, nie 19. Nie wiem skąd taka rozbieżność i skąd te 19, ale nawet nie jest nawet możliwe, żeby mógł zdobyć tyle bramek. Dla River Plate strzelił 1 gola w finale, dla Realu 10. Pozostaje kolumbijski Millonarios. Tam mógł strzelać bramki jedynie w finałach pucharu Kolumbii, gdzie grał dwukrotnie z czego drugi finał (1952/53) to zwycięstwo przez walkower, a sezon wcześniej w pierwszym meczu finałowym przegrali z Boca Juniors 2:0, a w drugim wygrali 2:1. Nie wiem, co prawda, kto był strzelcem tych dwóch goli, ale nawet jeśli był to Di Stefano, to i tak tych goli miałby max 13.
Może w te 19 wliczają się gole z meczów nieoficjalnych czy towarzyskich.
0
@Danny Gaucho "Może w te 19 wliczają się gole z meczów nieoficjalnych czy towarzyskich" a może z pucharu ogórka, o którym dopiero pisałem przy okazji hattricka Suareza w Gremio:)
2
@escarabajo No może, ale w przypadku Suareza to nadal oficjalne rozgrywki ^ ^. Nawet Squawka dopisuje mu tego hat-tricka. No nieważne. Zostaje 11 goli.
3
@Danny Gaucho Właśnie coś mi nie pasowało, ale nie chciałem sie odzywać, bo to Ty tu masz złotego bala i rambla idzie za Twoim głosem. Mam nadzieję, że to ostatnia taka wpadka.
1
@Ojciec5tkidzieci xD. Było się odezwać.
"Właśnie coś mi nie pasowało"
Chyba, że to też ironia :=]
3
@Danny Gaucho Bałem się linczu.