- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
0
A czego wy sie spodziewacie po Fatim? Powinien wejść juz w 60 min tymczasem chlop otrzymuje ochłapy 10 min podczas gdy Raphinha i Lewy grali gówno i zdaje sobie sprawe ze swojego położenia przez co mentalnie jest w dupie. I jeszcze te pretensje ze oddal strzal i zabral piłkę lewemu to jest juz smieszne. Powinien odejsc na wypożyczenie zanim przy tym betonie sie zmarnuje. Cały zespol gral kupę ale jak zwykle Fati najgorszy
6
@Faro dziękujmy Bogu i xavbalowi ze nie wszedł w 60 bo pewnie byśmy tego nie wygrali.
0
@Faro Barcelona grała świetnie do wejścia Fatiego. Mógłby odejść bo do tego klubu się nie nadaje
0
@MesQueUnClub96 Barcelona i świetna gra haha, chyba 5 lat temu albo i 10
0
@Faro Miał swoją szansę przy pauzie Lewego to w pierwszym składzie był dramatyczny.
1
@Faro nie, dzisiaj. Fati ją zahamował, ciągle straty w kluczowych momentach, złe dryblingi, decyzje, podania.
2
@MesQueUnClub96 jak czytam takich ekspertów to tylko się można usmiechnąć. Po kolei się wszyscy nie nadają. De Jong, Raphinia, Ferran, ter Stegen itp. Potem się okazuje, że jednak się nadają to szukają dalej kozła ofiarnego, bo w swoim ograniczeniu muszą takowego mieć.
0
@arasz1819 Ja nigdy nie pisałem że ktoś się nie nadaje poza oczywistymi przypadkami typu Brejtłejt, i teraz Fatim i Torresem. Ja dla nich nie widzę w tej chwili możliwości rozwoju. Głównie przez kwestię mentalną ale nie można tego wszystkiego zwalić na głowę i zupełnie olać