- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 994 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
6
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 994 Culés
0
Witam Ramblowiczow!
Jak odczuwacie skutki calej drozyny, inflacji, kryzysu? Czy sytuacja w kraju znaczaco wplynela na Wasz standard zycia?
Ja 29l, kobieta 25l, razem zarabiamy ok 8tys, w lepszym miesiacu ok 9. Kosztów stałych typu wynajem, kredyty, raty, subskrybcje itp mamy ok 3,5tys + 750zl odemnie na kredyt za mieszkanie w ktorym dozywotnio mieszka babcia, a pozniej przejdzie na mnie.
Zawsze jakoś na koniec miesiąca udawało sie coś odłozyc, a ostatnimi czasu zauważyłem, ze jakos tych pieniedzy nie widac.
Nie odmawiamy sobie jakoś specjalnie, wiecie, kinko, knajpka, gierki itp, ale wlasnie zauwazylem, ze zeby zaoszczedzic troche musielibysmy zejsc troche z poziomu zycia.
Absolutnie sie nie zale, czy nie szukam porad, poprostu zastanawiam sie jak to wyglada u reszty.
0
@YayaToure24
Ja mam z żoną około 10 tysięcy miesięcznie, raz na kilka miesięcy może będzie 11-12 i mam bardzo podobne wrażenia jak Ty.
Też sobie nie odnawiamy i od około roku kwota oszczędności nawet lekko spadła, a kiedyś (czyli ponad rok temu) raczej co miesiąc wzrastała...
0
@YayaToure24 ja już nic nie czuję , jestem martwy w środku tak mnie ten pis załatwił
0
@YayaToure24 Smutna prawda jest taka, żeby coś odkładać i sobie nie żałować to dla młodej pary 28-32 lat musi być budżet większy niż 15 k miesięcznie.
0
@usztafik zalezy od wielu czynników w sumie, u mnie mysle bylaby to mniejsza kwota
0
@Kubix93 u mnie jest o tyle dobrze, ze w wypadku jakis 'fuszek' i wiekszego nakladu czasu poswieconego na prace jestem w stanie troche do wyrownac wzgledem poprzednich miesiecy