- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
1
Nie wiem czemu, ale część ludzi tutaj już wyciąga wnioski co do Xaviego, zawodników i tytułów. W lidze jest super, ale pragnę przypomnieć - do końca sezonu daleko. Ostatnie lata pokazały, że końcówki sezonu mamy słabe. Nie wiemy też, jak zagramy a lidze Europy. Wnioski na ten moment - jesteśmy liderami La ligi, odpadliśmy z LM, jesteśmy w półfinale pucharu króla. Na tę chwilę mamy jedynie superpuchar Hiszpanii. Na wnioski ostateczne porównuję spokojnie poczekać na koniec sezonu bo jeszcze może się okazać, że do gabloty nic nie wpadnie.. (choć na mistrzostwo Hiszpanii bardzo liczę).
0
@Bogan spokojnie, jak przegramy wszystko to będą mówić jak w LM to wina kontuzji Dembele i Busiego :P
1
@Bogan wiem że to Barca i zawsze gramy o wszytsko ale w tym sezonie dla mnie liczy się tylko mistrzostwo Hiszpanii, reszta ma dla mnie mniejsze znaczenie.
1
@Bogan Oczywiście, że jest jeszcze pół sezonu do rozegrania,ale mamy margines błędu,a to Real jest teraz pod presją.Oczywiście nie ma się co podniecać i grać swoje,mecz po meczu,ale droga do mistrzostwa wiedzie przez lepszą drogę niż Realu.Mnie w tym sezonie interesuje najbardziej mistrzostwo .Reszta pucharów by była miłym dodatkiem.
1
@Bobo25 Dla mnie też, ale fajnie byłoby dołożyć Ligę Europy lub Puchar Króla. Jednak wymęczone mistrzostwo z kompromitacją w LE będzie miało inny smak niż solidnie wygrana liga i dobre zaprezentowanie się w Lidze Europy.
0
@Bogan Proponuję, żeby zlikwidować La Ramblę i komentarze pod artykułami i włączać je tylko na 2 tygodnie po zakończeniu sezonu. Dzięki temu ludzie nie będą mogli wcześniej wyciągać wniosków i dzielić się nimi z innymi. Wyłączmy też komentatorów w TV oraz studia przedmeczowe i pomeczowe, bo tam też wyciągają wnioski. A i broń Boże nie wolno się cieszyć z tego, że mamy najlepszy półmetek sezonu od lat! Dopiero jak Bogan pozwoli i przestanie się dziwić :) ;)
Potraktuj mój komentarz z przymrużeniem oka. Po to tu siedzimy, żeby pisać swoje wnioski i cieszyć się tym, że po paru latach smuty w końcu są jakieś pozytywne widoki na przyszłość, a mecze Barcy znów można oglądać bez obawy o to, że krew z oczu popłynie :)