- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 739 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 739 Culés
0
Polecicie jakiś konkretny model butów do biegania? Coś o najlepszym stosunku jakości do ceny. Nie chcę wydawać milionów, bo bieganie nigdy nie stanie się moją pasją, ale jednak czasami biegam. Chcę zadbać o swoje stawy czy kręgosłup
2
@GeneralXavi jaką masz kwotę do wydania?
0
@tomcias10 nie wiem w ogóle w jakich cenach są jakieś lepsze buty do biegania mieszczą. Jeśli można kupić coś porządnego do 200 zł, to spoko. Jak musi być więcej, to przeżyję
2
@GeneralXavi za 200zl niestety nic porządnego nie kupisz. W okolicy 250-350 zł możesz spróbować modelu Asics Gel-Pulse 13. To już są takie w miarę przyzwoite buty.
1
@tomcias10 Dokładnie. Sam w nich biegam i mogę polecić.
0
@tomcias10 ok, trudno i rozumiem. Na zdrowiu i komforcie nie ma co oszczędzać. Dzięki za poradę, zobaczę sobie te buciki.
1
@GeneralXavi Ja mogę polecić Adidas ZX Flux
Lekkie z usztywniaczem pięty.
Tak szczerze to nigdy nie użytkowałem wygodniejszych butów.
1
@GeneralXavi On-Running
Żadne nike,adidas, pumy czy NB tylko On-Running
https://www.on-running.com/de-at/?g_adtype=search&g_acctid=981-546-0205&g_campaign=%5Bn%3AGSN%5D%5Bm%3AAT%5D%5Bl%3AEN%5D%5Bi%3ABrand%5D%5Bc%3AOn%5D%5Bcat%3AOn%20Brand%5D&g_campaignid=13138650234&g_adgroupid=127996466768&g_adid=522142130091&g_keyword=on%20running&g_keywordid=aud-334880525224%3Akwd-95824056&g_network=g&gclid=Cj0KCQiAxbefBhDfARIsAL4XLRpWXCTV4pvVVOq5fHmAiWVObNQKDlGtnWdsr7X6xeRFBtBuClfsr10aAkmOEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Osobiscie mam te
https://www.on-running.com/de-at/products/cloud-5-59/mens/midnight-white-shoes-59.98916
Komfortu to inne firmy moga sie uczyc
0
@SteuerFreiMoney i czuć różnicę podczas biegania?
1
@GeneralXavi oczywiscie.
Ogolnie buty nadaja sie do biegania po asfalcie i na biegi przełajowe.