- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
17
Czytam te komentarze po wejściu Fatiego i Torresa i sie zastanawiam co za z...y tu siedzą.. Co Wy myślicie że podstawowa jedensatka bedzie grała po 90 w każdym meczu?? Jak Fati ma wrócić jak nie ma kiedy sie ograć?? Sprzedać go?? Za co?? za grosze?? Końcówka pokazała że zarówno Fati jak i Torres potrafili coś tam zrobić.. Fati grał krótko a oddał strzały na bramkę, Torres idealnie wrzucił w pole, no ale przeciez Wy byście chcieli żeby w 10 minut strzelili dwie bramki kiedy My naszym TOPem potrafimy sie męczyć z przecietniakiem strzelając jedna bramkę..
Jest jak jest i ten kto myślał że My tu 3:0 zrobimy jest albo głupcem albo nie ma pojęcia w jakim drużyna jest miejscu. Mamy takich a nie innych grajków, szkoda że nie ściągnęliśmy pomocnika który mógłby dać więcej odpoczynku Pedriemu czy Gaviemu ale końcówka nie była najgorsza, oddaliśmy więcej strzałów od rywala i trzeba czekać na rewanż mając nadzieję że szczęście nam dopisze, a nie wylewać pomyje na Roberto który w ogóle nie gra i jest Bogu ducha winny że jest gdzie jest, czy Fatiego który chce bardziej od Was i póki jest w klubie to będzie wychodził do gry czy Wam się to podoba czy nie najlepsi trenerzy na świecie.
0
@robertocarlos76 nie, tutaj jest taki problem że Raphinha dosłownie zaczął się rozkręcać, strzelił bramkę i się nie zatrzymywał i wtedy Xavi go zdjął. A nie było mowy o jakimś zmęczeniu bo widać było reakcje Brazylijczyka. W momencie gdy wynik jest otwarty, a mecz bardzo dynamiczny to decyzją taka jest karkołomna. Inna sprawa z Fatim - bardzo dobrze się pokazał. Już większy sens miałoby wpuszczenie Ferrana za Lewandowskiego w tamtym momencie.
0
@robertocarlos76 sporo racji ale z tym Torresem to przesada. My byśmy chcieli żeby koleś nie był tragiczny od marca 2022 r.