- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1572 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1572 Culés
2
Barcelonie by się w końcu przydał jakiś dyrektor sportowy, który ogarnie transfery dla trenera, a nie swoje zachcianki (Kessie, Alonso, Raphinha, Torres). Xavi chciał oprzeć grę o szeroko grających skrzydłowych, to dostał grających wąsko (Ferran + Raphinha). Chciał interiores (tutaj pojawiało się nazwisko Silvy, nie pamiętam, czy ktoś jeszcze był wymieniany) i pivota (Zubimendi, Amrabat, a pojawiało się nazwisko Nevesa), to dostał Kessiego, czy Alonso. Chciał PO o profilu Pavarda, czy Kounde, dostał Bellerina. :D No jak na złość te transfery. Za dużo złych profili i gorszej jakości piłkarzy. Wystarczyło poszukać podobnych profili, jeżeli nie było tej samej jakości piłkarzy (a napewno nie było), a stawiono wszystko na puchary, a tu cyk. Utrudniamy budowę trenerowi, no Alemany nie dał popisu tutaj. I nie piszę w kontekście gry zespołu, czy czegokolwiek z tym związanego, ale ogólnie.
8
@Rewolucja123 Przecież Ferrana chciał sam Xavi o czym mówił Torres chociażby w ostatnim wywiadzie.
1
@Worny Tak? Wydawało mi się, że akurat to był transfer Alemanyego. jak tak, to z góry przepraszam. Ale i tak, chodzi o sam profil - mówiło się o profilu Dembele na drugą stronę, a przyszedł profil Fatiego.
0
@Rewolucja123 Skad wezmiesz hajs na Silve ? XDD.
0
@Rewolucja123 Ferran i Raphinha to Xaviego transfery. To nie FIFA my pusto mamy, chodź akurat za tych dwóch znaleźliby się inni piłkarze.
0
@Rewolucja123 ten z Betisu szkoda że nie przyjdzie swoją drogą to jest chore że trener nie ma wpływu na transfery