- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 843 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 843 Culés
3
Wszystko fajnie i elegancko.. ale jakoś człowiek za bardzo nie potrafi się cieszyć wiedząc, że w Lidze jest okej bo ona jest po prostu słaba.. a jeśli chodzi o Europę to wystarczy byle średniak z TOP5 lig i nas wyjaśnia. Przykre, ale prawdziwe.
1
@AdiKingu96 żeby rywalizować w Europie jeszcze nam trochę brakuje
5
@AdiKingu96 Man United to byle średniak? chłopie co ty piszesz
3
@AdiKingu96 Inter, Bayern i MU to nie średniacy. W przyszłym sezonie natomiast już nie ma zmiłuj i trzeba zrobić krok naprzód w Europie
4
@AdiKingu96 7 straconych bramek do tej pory, lider, masa czystych kont? Każdy zabiłby o tyki wynik, liga nie jest słaba, wymaga stałej formy przez cały sezon i każdy trener stawia rozgrywki ligowe wyżej niz LM, przynajmniej jeżeli chodzi o trudność i wyzwanie.
0
@barcelonaLM A Eintracht?
1
@TheNekro94 mocniejszy średniak, jednak grają na wiosnę w LM no i LE wygrali
0
@TheNekro94 ale to było rok temu, nie widzisz progresu od tamtej pory? myślisz że teraz przegralibyśmy z nimi?
0
@AdiKingu96 jak Manu, Inter, BM dla ciebie słabiaki, to ja nie wiem kto jest mocny
0
@barcelonaLM Jak Barcelona grała z Interem to oni z przerażeniem patrzyli na ligową tabelę czy chociaż na LKE starczy punktów. Przed 1 meczem to oni zebrali baty od Udinese i Romy, a Inzaghi był krok od zwolnienia. Rzeczywiście potężny przeciwnik.
0
@AdiKingu96 brawo, jeden który widzi jak LaLiga leży. Oczywiście wyśmienicie, że Barca na tym korzysta ale z drugiej strony Real który ma tak skrupulatnie wyliczane pkt -7, -8 czy -18 bez znaczenia - nadal mają szansę na kolejną LM gdzie Barca dała drugi rok ciała w Lidze Mistrzów pocieszenia...