- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1432 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1432 Culés
0
Duże rozczarowanie dzisiejszym meczem Juvenilu A. Brakowało ruchu z przodu, w środku pola wymienialiśmy powoli piłkę, a ze strony boków obrony nie mogliśmy liczyć na wsparcie boków obrony. Jak trzeba było kreatywności, to mogliśmy liczyć tylko na Lamine'a Yamala, a więc najmłodszego gracza na boisku. Jasne, po jego podaniu padła bramka z połowy boiska Alkmaar i brakowało mu dokładności, ale już w pierwszej połowie powinien mieć asystę po podaniu do Daniego, dzięki czemu mecz mógł potoczyć się inaczej. I tak uważam, że był jednym z najlepszych graczy Barcelony w tym spotkaniu. Z tego zespołu na razie na minuty gotowy jest tylko Chadi. Alarcon swoim poziomem przerastał Juvenil A i dostaje od jakiegoś czasu powołania. W przyszłości na pierwszy zespół może liczyć Hector Fort, a Lamine potrzebuje jeszcze oczywiście czasu.
0
@ViscaBarca123 A ten pilkarz z opaska kapitańska jak się nazywa? Fajnie wygladal w pierwszej polowie
3
@Faro Casado. On też duży potencjał, choć wciąż musi pracować nad kilkoma aspektami.
0
@ViscaBarca123 początek brzmiał jak opis meczu pierwszej drużyny
2
@Kinginiesta Wyglądało to podobnie. :)
0
@ViscaBarca123
Do 25 minuty coś grali.
Fajnie wyglądał Yamala Ilias i lewy skrzydłowa Dani Ramirez chyba
Później gra siadła Alkmar się bronił i kontrował.
Bramka życia z połowy
Później było bardzo dużo niedokładności. Podania za mocne albo troszkę niecelnie.
Brakowało takiej jakości płynności.
Indywidualnie każdy z naszych graczy był lepszy ale brakło pomysłu kolektywu.
Dużo pracy przed nimi jak i Yamalem. Casado z Ridem chyba najbardziej dojrzałe wyglądają
Ilias też ma ciąg na bramkę i gra na 8 nie na skrzydle