- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1724 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1724 Culés
1
Coś jest nie tak ze sztabem medycznym. Jesienią kontuzje wyrzuciły nas z LM, teraz mogą odebrac nam LL i prawdopodobnie PK. Teraz pytanie kto jest winny. Sam sztab czy może trener, który ignoruje sygnały ostrzegawcze dot. stanu zdrowia.
1
@Brashearr Tu trzeba głębiej spojrzeć i tak naprawdę zaczynając od biurofaksu, po oczekiwania oraz podejmowanie decyzji co do nich za Koemana oraz wykorzystanie ostatnich lat Leo, przez przyjście Xaviego i jaki sposób odbudowy należało wybrać. Już w zeszłym sezonie Xavi jako trener szybko się rozwijał, ale jak rzucono na niego ogromną presję, to ten rozwój zwolnił. Ma problem z podejmowaniem decyzji, czy to taktycznie, czy w przypadku zarządzania kadrą. Także jego próba rozwoju drużyny mocno zwolniła. Ja jestem zdania, że popełniono błąd i powinno się postawić na rozwój kilkuletni, który za parę lat mocno by oddał klubowi aktualne straty, a także poprawiłby sytuację finansową klubu. Pójść drogą Arsenalu. To tak w skrócie. Więcej tutaj napisałem:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12843390#comment-12843390
0
@Rewolucja123 ile czasu dałbyś jeszcze Xaviemu
2
@Kiok342 Laporta sam rzucił Xaviego na mine robiąc tyle transferów. Bez nich zespół mógłby się spokojnie rozwijać bez żadnej presji. A teraz? Jeżeli Xavi przegra ligę to go na taczkach wywiozą
0
@Kiok342 początkowo, kilka lat temu, liczyłem na przyjście bez żadnego weterana w składzie, dawałem mu 2 sezony, z tym że w drugim 1 trofeum obowiązkiem, jakiekolwiek, niezależnie od prestiżu. Potem w 3 w końcu oczekiwać więcej, rozwiniętą ekipę walcząco na wszystkich frontach, ale nie o wszystko, tylko zajścia jak najdalej + wygrania jakichś rozgrywek krajowych, gdzieś tak po 4-5 sezonu w końcu walki o wszystko. Byłem i jestem gotowy dać mu jeszcze czas, ze względu na to, że jedt młodym trenerem, który może się rozwinąć jeszcze + patrzyłem w stronę rozwoju młodzieży.
0
@Rewolucja123 tylko pytanie czy Xavi jest w stanie zrobić coś podobnego do Artety żeby się nie okazało że damy mu zbyt dużo czas a on i tak zbyt wiele nie zdziała Xavi to jedna wielka niewiadoma
0
@Kiok342 Teraz nie ma co już tutaj dyskutować o tym, ponieważ klub obrał drogę jak najszybszego powrotu finansowego, prawdopodnie kosztem przyszłych wyników. Narazie klub wychodzi na tym solidnie/całkiem okej, ale zobaczymy, wszystko zależy od tego, jak z presją poradzi sobie Xavi. Mam nadzieję, że tak samo jak w trakcie kariery.
0
@Rewolucja123 Też dobrze było by żeby to Xavi w większości decydował o transferach a nie że Alemanyemu ubzdura się jakiś zawodnik który nie pasuje to koncepcji Xaviego i musimy go wziąć bo jeśli to się też nie zmieni to marnie to widzę