- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1619 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1619 Culés
1
W Kościele się było o 10:30,pora pooglądać zatem troszkę piłki nożnej,Lola,skoków i troszkę tenisa.
0
@FcPortoFan1999 I co tam ciekawego mówił proboszcz?
2
@MesQueUnClub_87 Mówił Proboszcz o Samarytance i Panu Jezusie i słynnej wodzie.Na szczęście nie było nic o drażliwym temacie Jana Pawła II.
0
@FcPortoFan1999 a proboscz normalny czy z nadania partyjnego;)
2
@Borneo Normalny,jakoś cztery lata temu dołączył do parafii jako diakon,nie był żadnym Partyjniokiem.
2
@FcPortoFan1999 U nas czytał oświadczenie ws JP2 x)
2
@FcPortoFan1999 o to masz szczęście:) mnie trafił partyjniak i w zasadzie skończyło się chodzenie co tydz.do kościoła.Potrafią zniechęcić człowieka w zasadzie zostały święta i procesja, która też z roku na rok jest coraz mniejsza.Jak przychodzi ksiądz po kolendzie to zachowuje się jak oficjalny urzędnik.Ma kajecik i wszystko notuję koperta i zero takiego wyjścia do wiernych.Słabe te wizyty.Z czasów liceum z innym proboszczem nie bylo polityki i ksiadz był normalny i otwarty.Był bardzo lubiany.A teraz.....
2
@Borneo Ja mam te szczęście,że nie mieszkam w mieście,a tym bardziej wielkim mieście,bo tamtejsi księża niestety święci nie są,i mają pokusę obecnej władzy :(
0
@FcPortoFan1999 kreska nad "o" w "wodzie" ci uciekła :P
0
@FcPortoFan1999 to fajnie masz.Wiara jest potrzebna.Taki rydzyk transfery ma nie dziwne że są przekupieni, u nas to źle się dzieję.
2
@tadzik447 XDDDDDDDD @Borneo Wiem,Ja wierzę w Boga i chodzę do Kościoła,bo uważam to za słuszne,ale tych którzy nie chcą nie będę ciągnął za rogi jak to niektórzy księża w szkołach na religii próbują robić.
0
@FcPortoFan1999 a był taki fajny chłopak.