- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1871 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1871 Culés
1
Gdyby Messi nie był kontuzjowany w sezonie 12/13 to by miał 100 goli w dwa sezony pod rząd w samej La liga. Teraz podnieta bo jakiś Rashford czy inny Nunez 15 goli walnie w jeden sezon w premier league
1
@Cotutajsiedzieje tam w 12/13 Messi zakręciłby się o 53 może 55 goli nawet. 46 goli w 32 spotkaniach (też nie wszystko po 90 minut), w tym spotkania opuszczone w lidze to przede wszsytkim domowe, do tego grająć w top La Lidze.
0
@Cotutajsiedzieje Gdybym nie miał kontuzji w 2001 to bym był przed Messim
0
@Cotutajsiedzieje Premier League a La Liga to przepasc
0
@Cotutajsiedzieje To, ze Leo wszedł na poziom nieosiągalny dla innych nie oznacza, że nie można cieszyć się gra innych
2
@Encore na korzyść La liga oczywiście. La liga 10 lat temu zjadłaby dzisiejsza premier league
0
@marcin62 to tez fakt
1
@Encore nie no, wówczas La Liga to był sztos. W 1/4 LM 3 ekipy z La Liga, w 1/8 - 4 ekipy.
Malaga odpadła z BVB w 1/4 LM przez nieprawidłowego gola dla BVB.
Barca i Real - top teamy, ale inne ekipy też były dużo silniejsze niż obecnie tier 2 w Hiszpanii.
0
@Cotutajsiedzieje @mekston Nie zjadłaby albo inaczej top4 PL>Top4 La Ligi
1
@Encore no nie xD TOP4 La Liga z 12/13 > TOP4 PL obecnie
Barca, Real, Atletico, RSSS >Arsenal, City, United, Tottenham
0
@mekston Kto byl dobry poza Realem i Barca w 12/13
0
@Encore Atletico - które w kolejnym sezonie grało w finale LM ;)
I uwaga uwaga ograło po drodze Chelsea w półfinale.
0
@mekston Tamte Atletico by pykło obecne United?No nie wiem
1
@Encore trudno powiedzieć, ale było na tyle silne, że wbiło się do finału i niewiele im zabrakło nawet do wygranej.
Wygrali La Ligę w 13/14
Simeone zrobił kawał ekipy.
0
@Encore Pykło by na spokojnie.