- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 827 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 827 Culés
0
Największy problem Haalanda jest taki, że nie strzelał w spotkaniach z lepszymi klubami:
1. Chelsea
2. United
3. Tottenham
4. Newcastle
5. Liverpool x2
6. Arsenal
Doceniam, że potrafi ładować jak szalony, ale jednak rzutuje to na jego sezon.
3
@Sawik_10 @MesQueUnClub96 nie przelogowałes się
I jeszcze podajesz nieprawdziwe dane. Strzelał i z United, i z Totkami, i z Newcaste i z Liverpoolem i z Arsenalem
2
@Sawik_10 Strzelił Arsenalowi miesiąc temu, strzelił Tottenhamowi, strzelił Newcastle i strzelił hat tricka ManU, Liverpoolowi również w Pucharze.
3
@MesQueUnClub_87 z tego grona tylko Chelsea nie strzelił (na razie), bo jeszcze grają jedno spotkanie
Newcastle na początku sezonu, a Liverpoolowi w Carabao.
0
@mekston
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Liverpool jest podany x2. W dwóch meczach nie strzelił.
0
@mekston
W sezonie rozgrywa się kilka spotań z tymi samymi zespołami.
4
@Sawik_10 Naucz się formułować sensowne wypowiedzi.
"Największy problem Haalanda jest taki, że nie strzelał w spotkaniach z lepszymi klubami:"
Poza Chelsea (która jest 10 w lidze) strzelił wszystkim wymienionym przez Ciebie, a w LM też strzelał przeciwko każdemu rywalo z ktorym City się mierzyło - BVB, Sevilla, Kopenhaga, Lipsk
"Doceniam, że potrafi ładować jak szalony, ale jednak rzutuje to na jego sezon."
Rzutuje na jego sezon to, że były pojedyncze mecze w których nie strzelił bramki. xD
Wskaż mi sezon Messiego czy Ronaldo albo kogolwiek kto strzelił gola we wszystkich meczach w których grał, bo to mniej więcej wynika z Twojego komentarza.
3
@Sawik_10 To już lepiej jakbyś podawał na ile meczy z daną drużyną nie strzał, A nie tylko wymienił, bo to nic nie warta informacja wtedy