- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
99
Mój aktualnie 5 miesięczny syn ma 'coś' na szyi. Jakoś od 2 miesiąca życia. Sprawdzaliśmy, ale za małą szyjka, za duże głowice do USG, nie wiadomo co to. Dzisiaj ostatecznie się wyjaśniło, że to po prostu sporą grasica, która wchodzi delikatnie na tarczycę. A słowa doktora "nie ma żadnych przesłanek onkologicznych" to jedne z piękniejszych jakie ostatnio słyszałem. Olbrzymi kamień z serca :)
https://zapodaj.net/474c11db55e9d.jpg.html
Ignas pozdrawia LR i życzy miłego dnia :)
8
@mrboom ale model! Pozdrowionka dla synka!
13
@mrboom no i to jest porządny chłop, od razu widać że kibicuje Barcelonie
7
@mrboom młody co się do foty ustawił:D
3
@mrboom Świetnie! Cieszę się i pozdrowienia dla Ignasia :)
Trochę znam ból, bo mój Julek (9msc obecnie) po urodzeniu miał 'coś' na klacie. Okazało się ze to naczyniak i słowa lekarza że trzeba sprawdzić czy nie ma zmian onkologicznych zmroziły nas. Na szczęście nic nie znaleźli :)
0
@mrboom
Btw. obrzydzają mnie małe dzieci xD
To w ogóle nie jest ładne IMO
2
@mrboom Dzięki młody, również pozdro
2
@mrboom Pozuje do zdjęć lepiej niż te wszystkie influencerki z instagrama. Słodziak :)
3
@mrboom Włosy to ma wyraźnie po ojcu! Gratuluję i dobrze, że mały zdrowy! Wychowuj jak swoje! ;)
2
@draxidox normalny człowieczek :)
Obrzydzajace może być dziecko zaraz po urodzeniu, pomarszczone, całe w mazi itp.
No ale masz prawo tak sądzić, chociaż moim zdaniem to trochę dziwne, bo to już imo duże dziecko, które wygląda normalnie :)
@Azi zgadza się, praktycznie moja kopia :)
Postaram się wychować :)