- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 651 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 651 Culés
1
Ronaldo jakby grał w baseball to dalej byście mieli ból dupy jakby zdobywał kolejne bazy :D
16
@masq jesteś kibicem Barcelony i masz wieczny ból dupy o Messiego, jej największą legendę. Kogo ty próbujesz pouczać?
6
@masq Messi jakby kolegował się z Ronaldo to by Cię piekło o to, że Messi koleguje się z kimś kto nie ma żony albo, że zapłacił surogatce. / albo inna bzdura
Komentarz usunięty
0
@mekston Coś ci nie pykło to porównanie xD
10
@HighestInTheRoom to jak Tobie typowanie odpadania Argentyny w każdej rundzie MŚ. ;)
9
@masq ty piszący o bólu dupy innych to już lekka hipokryzja. Zwłaszcza, gdy przytoczy się twoje komentarze podczas Mundialu na temat Argentyny i Messiego
0
@mekston Za 3 lata mi się uda ;)
0
@HighestInTheRoom wiesz co pykło nie pykło grunt, że moja LR taka piękna po customizacji :D
https://ibb.co/X43fMMX
Widać które rybki na najtańsze gumki herbaciane dadzą się schwytać :D
1
@masq Grubo :D
Jeszcze dwójki najbardziej zagorzałych brakuje ^^
13
@Kapitan hawk na szczęście te jego komentarze to już przeszłość. Messi pięknie zamknął mu buźkę. Prawdę mówiąc to zapomniałem już o istnieniu tego typka. Kiedyś nie było tygodnia, żeby nie jechał Messiego. 18 grudnia jego życie pewnie straciło sens.
1
@masq Michael Jordan zaczął grać w baseball, Usain Bolt pograł kilka meczów piłkę to może i Cristiano się przebranżuje.
10
@masq te rybki, które najczęściej cię wyjaśniały i gasiły jak peta w kibliu :D
Cóż za zupełny przypadek...
Komentarz usunięty
3
@masq godziny tekstów, wymyślanie kryteriów, żeby 18 grudnia 2022 r. to wszystko zamknął.
Trzymaj się tam.
2
@HighestInTheRoom czaj rozmowa dalej toczy się sama ze sobą :D
https://ibb.co/nf6pdfq
Ich moje zdanie tak samo "nie obchodzi" tak jak bramki Ronaldo :D aż korci mnie przeczytać co tam płaczą, ale religia mi zabrania ^^