- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
8
Plotki o Gavim dementowane.
1
@Cule1234 Oczywiste to było że ścieki z madrytu chcą nakręcić dziwną narracje.
3
@Cule1234 Ceballos walczy tym o miejsce w składzie? xD
1
@Cule1234 Fajny ten wasz Gavi, który przykrywa swoje braki piłkarskie "walecznością". Nie widziałem o nim newsów z fajnymi golami, asystami czy zagraniami tylko ciągle się mówi o jego agresji na boisku. Gdyby rozmawiać o Gavim czysto piłkarsko to nagle by się okazało, że wielu piłkarzy jest od niego lepszych
0
@Cule1234 To moze oficjalnie niech to zrobia. Dziennikarz jedzie sobie po kadrowiczu a federacje cicho siedzi. Lapcio powinien zareagować.
1
@GdefnyMU Dlatego zabiegają o niego największe potęgi jak Moniachium.
1
@GdefnyMU dobry bait
mam nadzieje ze nikt już poza @Sysia11 się nie złapie
5
@GdefnyMU Obecny sezon. Camavinga - 1 asysta, Czulemani 3 asysty. Gavi 2 bramki - 5 asyst. Faktycznie tylko walczy, to co powiedzieć o gwiazdach Realu?
0
@tbas Gavi gra jako defensywny pomocnik, dobrze wiedzieć. Przecież obaj Panowie grają dużo bardziej z tyłu od Gaviego, który gra bardzo wysoko. Możemy go porównać do Pedriego, Musiali czy Bellinghama i nagle się okazuję, że jest zwykłym wyrobnikiem.
2
@GdefnyMU Camavinga gra na tej samej pozycji co Gavi, środkowy pomocnik, odpal sobie Transfermarkt. Ba zagrał tez 6 na skrzydle, tam gdzie Balde asystuje, bo tam tak da sie asystować. Wiec jak Gavi słaby to co dopiero Camavinga
0
@tbas Ale co mnie jakiś Camavinga? Uczepiłeś się go czy jak? Nie jestem kibicem Realu, a United. Więc musisz pisać, że Gavi jest lepszy od Bruno. :D
0
@GdefnyMU no patrz nie jestes, ale wiesz ze obaj to defensywni, ciekawe.
0
@tbas Wow, może oglądam repke Francji? Cama w ostatnim meczu zastąpił Tchouameniego na pozycji DP. Wcześniej grywał na lewej obronie. Takie rzeczy wie ktokolwiek kto interesuje się piłką w najmniejszym stopniu. Wiem też, że Griezmann gra teraz bardziej na środku pomocy czyli jestem kibicem Atletico?
0
@GdefnyMU dał bym ci minusa ale się nie da.