- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 645 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 645 Culés
19
Loic Tanzi - L'Équipe | "Paryż złożył pierwszą ofertę, ale Messi czeka, aby zobaczyć, jakie gwarancje sportowe zaoferuje klub, ale przede wszystkim, czeka na inne oferty. Myślę że; jeśli Barcelona przedstawi ofertę, ostatecznie trafi do Barcelony."
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG
8
@Lionel_Messi10 Paryż kazdemu daje gwarancje sportowe od 2011 roku i nic z tego nie wychodzi xD
3
@Kondziubarca Dokładnie, dlatego Leo wróci do domu. ;-))
1
@Lionel_Messi10 Tylko, że zanim Barca złoży mu propozycje to może być za późno. Barca w pierwszej kolejności musi ogarnąć płace, kontrakty i sprzedaż zawodników a dopiero potem można myśleć o Messim.
1
@bari_94 Leo poczeka spokojnie tam. ;-)
0
@Lionel_Messi10 Zakładam, że Messi nie będzie chciał przedłużać kontraktu z PSG i liczy na powrót do Barcy. Pytanie co jeśli nie uda. MLS, Argentyna czy jakiś inny topowy klub.
2
@bari_94 Eee tam, przynudzasz. Mamy super sytuacje finansowa, kilka przykładów:
-Nie możemy zarejestrować Gaviego
-Musimy zredukowac pensje o 200mln
-Wracają nam darmozjady z wypożyczenia, których ciężko będzie się pozbyć.
-powinnismy dokonać dwóch/trzech transferów na newralgicznych pozycjach
- LL z prezesem na czele robi wszystko przeciwko nam
- zapomniałbym... niewykluczone, że dostaniemy bana na europejskie puchary
-w przyszłym roku nie gramy na CN wiec tracimy kolejne kilkadziestat milionow.
Reasumując, fajnie jakby wrócił, ale on aktualnie zarabia 34mln netto, w hiszpanii to jakieś 70brutto. Ciężko, żeby u nas dostał 1/3 tego.
2
@hayek wydaje mi się, że Messi teraz pójdzie na konkretną obniżkę, żeby wrócić. Oby
1
@PatrychoO To jest tak naprawdę jedyna nadzieja. Bez tego nawet nie ma co marzyć o jego powrocie.
0
@Doren01 Podobno Inter jest nim zainteresowany.
2
@Doren01 Wróci do Barcy, bo chce obniżyć wynagrodzenie i zarabiać chce tyle co chce Barca, więc problemu z tym nie będzie.