- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
1
WWE zostało sprzedane firmie Endeavor (posiadają oni UFC) i od teraz WWE i UFC stanowią jedność.
Vince McMahon pozostanie właścicielem federacji, podobnie jak i prezydent Endeavor, Mark Shapiro.
Czyli niedługo walka Undertaker vs Błachowicz
2
@Adamski69 "Czyli niedługo walka Undertaker vs Błachowicz"
nie
0
@Adamski69 tzn mnie to w ogóle nie jara ale czy jedni to nie są profesjonalnie sportowcy a drudzy aktorzy (wytrenowani oczywiście ale jednak)?
1
@Bykunn dlatego nic się nie zmienia - formuła pozostaje bez zmian.
0
@Bykunn nie. Drudzy nie są aktorami. Są wrestlerami. Ale zdecydowanie bliżej im do sportowców niż aktorów. Poza tym, nie zmienia to nic w dotychczasowej formule UFC i WWE
0
@Bykunn Jasne, ze tak :) Jedno to poważna federacja, gdzie leją się naprawdę po mordach, a drugie to zbiór facetów i babeczek, którzy przebierają się i udają, że walczą. Jedno interesuje dorosłych, drugie bardziej dzieci ;)
2
@Adamski69 Haha dobre, ciekawe dlaczego dorośli też oglądają gale live i przed telewizorami. Do występów w wrestlingu też trzeba odpowiednio się przygotować. Organizmy też są eksploatowane, bo po za galami transmitowanymi, są jeszcze live eventy. UFC mimo, że jest największą federacją MMA, też miało swoje kłopoty finansowe a sięgali też po osoby z WWE jak Lesnar (gdzie zdobył pas wagi ciężkiej UFC), CM Punk (akurat tam mu nie poszło, ale dał Danie i spółce w pewnym stopniu większy hype i zyski), Lashley też walczył w Bellatorze. Z drugiej strony są przykłady, gdzie np. Cain miał tytuł wagi ciężkiej UFC a nie odnalazł się w świecie wrestlingu.