- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1208 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1208 Culés
22
Już za 10 lat w Sejmie xD
2
@BorzyKrzys @MesQueUnClub96 Niezły drip świrze
24
@BorzyKrzys pomyśleć że Malik może być czyims idolem, przerażające
0
@BorzyKrzys Jakiś nowy kebab otworzyli?
3
@Medium Tańcz z nami jak @
19
@BorzyKrzys debile biorą przykład z innych debili, dobrze prosperujące społeczeństwo XD
2
@Nhyz Tak się kończy bezstresowe wychowanie i dawanie telefonów do łapy od małego bez kontroli co te kaszojady robią.
Ja powiedziałem, moje dziecko pierwszy telefon dostałoby w wieku minimum 12 lat, i to też nic z bajerami, bo potem wychodzą takie kwiatki jak ten cymbał na filmiku.
2
@HighestInTheRoom I ponoć klaps w tyłek to bardzo zła rzecz jaką można dziecku zrobić :)
2
@tadzik447 Mordo mówię Ci wystarczy tłumaczyć do skutku
1
@tadzik447 Dlatego lepiej dać dziecku telefon od małego, dać mu wejść na głowę i tylko tłumaczyć ;)
Sam dostawałem nie raz od ojca po dupie jak coś zbroiłem i jakoś z tego powodu nie narzekam, a teraz nie możesz dać nawet klapsa, bo będziesz wyrodnym ojcem/matką.