- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2168 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2168 Culés
3
Bardzo pięknie Fede. Jeśli ktoś obrazi rodzinę, nieważne kim jesteś tylko zawsze trzeba postąpić jak prawdziwy facet.
30
@AdiKingu96 Jakże żenujące jest uważać, że prawdziwy facet musi dawać w mordę i to gdzieś pokątnie na parkingu zamiast od razu gdy tylko doszło do sytuacji.
3
@AdiKingu96 Jedyna kwestia, to czy faktycznie obraził.
7
@AdiKingu96 Nawet Muniak krytykuje Valverde, nie kompromituj się
3
@AdiKingu96 prawdziwi faceci skończyli się w epoce kamienia łupanego
2
@AdiKingu96 Wybitnie głupie podejscie. Winszuje
2
@AdiKingu96 Tak trzymać Adi, sztywniutko tam chłopaku, hejteremi się nie przejmuj, słychać wycie? znakomicie!
0
@AdiKingu96 A to nawet nie było obrażenie rodziny tylko coś dużo gorszego.
2
@Kgorecki2500 nie ma żadnych dowodów słowo przeciwko słowu, przecież zaprzeczył ze tak powiedział wes sie opanuj Samcu alfa. Ale wyrok w madryckich gazetach zapadł
0
@wasacz Dziwne gdyby potwierdził, że coś takiego powiedział. Ciekawe czy w takiej sytuacji liga w ogóle coś może zrobić z jednym i drugim.
0
@AdiKingu96 to są tylko nic nie znaczące słowa. Kiedyś widziałem piękny filmik to obrazujący gdzie ktoś zwyzywał kogoś w języku, którego ta osoba nie znała i miała to kompletnie gdzieś po czym została zwyzywana w języku, który zna i nagle się obruszyla. To, że ktoś Ci zwyzywa rodzinę nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Owszem taka reakcja byłaby uzasadniona gdyby ktoś faktycznie zagrażał rodzinie Valverde, ale reakcja w taki sposób na jakieś słowne ataki jest raczej objawem braku opanowania i logicznego myślenia, a raczej właśnie takimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy facet a nie brakiem samokontroli.