- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1077 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
16
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
5
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1077 Culés
0
https://fb.watch/jP7GCl6v-Y/
robi wrażenie, a ile kasy utopione.
1
@sevs Niestety. Ale jak się chce coś osiągnąć to tak jest. Porażek nie ponosi tylko ten co nic nie robi.
0
@Kazragore No dokładnie. Ale jaka radość była jak w końcu te dwie rakiety Muska wylądowały. Przełom w lotach? Dawniej rakiety się traciło. Wracały tylko lądowniki. Musk stworzył coś nowego ,rakietę która wraca. ciekawe jak to dalej pójdzie. Bo gość w sumie prywatny hajs na to przeznacza. Podobno loty w kosmos maja to trochę zbilansować. Jednak jest to jakiś przełom w astronautyce i szkoda byłoby go zmarnować z powodu kosztów, które na pewno są ogromne.
Mnie się marzy ,żeby za swojego życia zobaczyć misję załogową na Księżyc.
https://www.google.com/search?q=rakiety+muska+ladowanie&sxsrf=APwXEde-7fD2s5CVAz9TgCkPg5A0oDSWrw%3A1681092087632&ei=920zZL6lJuP0qwHcxo6oBg&ved=0ahUKEwj-_N6FnJ7-AhVj-ioKHVyjA2UQ4dUDCA8&uact=5&oq=rakiety+muska+ladowanie&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQAzIFCCEQoAEyCAghEBYQHhAdOgoIABBHENYEELADOgYIABAWEB46BwghEKABEApKBAhBGABQzAhYnChg8y5oAXABeACAAXCIAeEGkgEDOS4xmAEAoAEByAEIwAEB&sclient=gws-wiz-serp#fpstate=ive&vld=cid:6ab030c5,vid:9p0q9_uBKDI
0
@sevs Różnica między Muskiem a innymi jest właśnie taka że on daje prywatne pieniądze. Wcześniej tym zajmowały się agencję rządowe i mięli wywalone na to czy to wróci bo tracone były pieniądze państwowe czyli w rozumieniu dużej części urzędników niczyje. Zajął się ttm chłop za swoje to szybko doszedł do wniosku że to się nie opłaca bo jemu się pieniądze "magicznie" nie pojawiają.