- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
6
Generalnie to już dawno były głosy, że Lewy przyszedł do Barcy na wakacje. Na początku strzelał dużo, bo zostało mu jeszcze coś z bayernowej wersji. Ale co, jeśli w przyszłym sezonie od samego początku będzie prezentował się tak gównianie? W urywku wywiadu w TVN już słyszałem ckliwe "kibice patrzą tylko na gole, ale my też jesteśmy ludźmi, przeżywamy w życiu prywatnym". Wszystko rozumiem, ale taki brak zaangażowania i problemy z prostym graniem?
0
@PatrychoO Nie wierzę że ktoś taki jak Lewy przyjechałby sobie na wakacje do Barcelony. Nie on. Ma zjazd formy, ale możliwe że jest coś za tym w życiu prywatnym. Nie wiem tego, nie wie tego nikt
6
@PatrychoO Od dawna powtarzam, że Robert jak stereotypowy Polak zapi****lał w Niemczech po to, aby pojechać do Hiszpanii na wakacje.
1
@PatrychoO Szanujmy się, postrzelał z dołem tabeli, jak zaoferują jakieś pieniądze za niego to oby go sprzedali bo Chłop z kolejnym rokiem będzie tylko słabszy.
0
@Lucerfi już ten żart coraz mniej śmieszy.
0
@Lionel_Messi10 Skąd wiesz, Zlatan w starszym wieku poszedł do MLS, był za dobry i wrócił do Europy i wygrał Serie A. A tutaj mówimy o 3 miesiącach słabej gry
2
@MesQueUnClub96 a ja uważam, że tak może być. Chłop w Niemczech chodził jak robot, zegarynka. Po tylu latach rygoru postanowił sobie odpuścić. Szkoda tylko, że naszym kosztem.
0
@PatrychoO ale tak szybko chciałby kończyć karierę? Po prostu ma gorszą formę
1
@MesQueUnClub96 Bo wiem, gość jest za słaby na Barce, to nie Bayern gdzie dostanie piłkę na nos, w sumie i tego też nie potrafi dziś dwie setki zmarnował.
2
@PatrychoO W Bayernie chodził bo miał piłki na nos grane, tyle w temacie.
1
@wasacz Mnie to on nigdy nie śmieszył, teraz zyskuje poparcie w rzeczywistości.
1
@MesQueUnClub96 Tak szybko? On ma 34 lata
0
@Lucerfi tym bardziej zle o tobie świadczy, jak to bierzesz na poważnie, w bayernie grał jak klasyczna 9 nie cofał się, tam wszytko śmigała jak w zegarku, pomoc, skrzydła a u nas nie ma właśnie teraz ani pomocy ani skrzydeł. Ile w tym sezonie zrobił lewy bramek z pedrim na 1:0 teraz nie ma z kim. Indywidualne lub dwójkowe akcje, nas ratowały.
0
@MesQueUnClub96 zanim skończy karierę, to jeszcze pewnie MLS. Po prostu uważam, że postanowił sobie odpuścić, a wygląda na to, że jego najlepsza wersja opierała się na tytanicznej pracy. Więc bez tej pracy widać też brak zaangażowania na boisku.
1
@wasacz Mimo to zdarzają się coraz częściej setki, które rasowa 9 musi wykorzystywać.