- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
0
To pytanie padało wiele razy ale jak czytam ,to co chwilę wypadki śmiertelne po alkoholu jest skuteczny sposób by odstraszyć pijaków by nie kierowali autem ,czy nawet kara śmierci ich nie odstraszy ?
0
@gumaz masa ludzi po alkoholu nie myśli racjonalnie, włącza im się tryb nieśmiertelności, myślą że są panami życia i mogą wszystko. Albo moje ulubione, ja nie pojadę? Potrzymaj mi piwo/na bocznych nie stoją.
Wyeliminować się nie da, ale karać jak za próbę usiłowania zabójstwa, potężne kary finansowe. Z pewnością by się zmniejszyła liczba.
0
@gumaz Jak ktoś kieruje po aklo to znaczy, że nie ma żadnych już hamulcy.
0
@gumaz Niekoniecznie osoba pijana jest w pełni świadoma tego co robi, zwłaszcza jak sporo wypiła (np. ma 2 promile). Mnie najbardziej wkurza w tym wszytkim, że nie karzemy w takich sytuacjach współpasażerów pijaka za kółkiem, często słychać, że wracał męzczyzna np. 1,5 promila za kółkiem, a obok była żona z dziećmi. W takiej sytuacji nóż w kieszieni się otwiera, że taka kobieta naraża siebie, swoje dzieci i innych na drodze, bo nie chce umownie zabrać kluczyków do auta mężowi.
0
@gumaz Najlepszym pomysłem byłoby zamontowanie w aucie jakiegoś systemu typu alkomat który po dmuchnięciu będzie odblokowywać auto albo coś takiego
0
@gumaz zastosować odwrotną logikę i nie karać. To już nie będzie zakazany owoc.
1
@Deathwing112 To wtedy wystarczy, że trzeźwy pasażer dmuchnie i auto się odpali.