- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
3
"Trener FC Barcelony chce w lecie pozyskać młodego i perspektywicznego napastnika, który początkowo wspomagałby Roberta Lewandowskiego, a w przyszłości stałby się numerem 1 w ataku "Dumy Katalonii". Dotychczas priorytetem na liście był Vitor Roque. 18-letni Brazylijczyk znalazł się jednak w orbicie zainteresowań klubów Premier League i temat utknął w martwym punkcie.
Z tego powodu przedstawiciele Barcelony obserwują innych kandydatów. Kataloński "Sport" informuje, że na radarze lidera Primera Division znaleźli się Rasmus Hojlund z Atalanty Bergamo i Gift Orban z KRC Genk."
Kurde, ten Orban jakby został naszym Osimhenem... ale by było pięknie.
0
@escarabajo Ten Orban z twarzy to nie wygląda na 20 lat
2
@escarabajo A skończy sie na nikim dobrym, tak czuje.
2
@escarabajo mogliby część z kasy na transfery przeznaczyć na sztab szkoleniowy, bo to w tym sezonie najsłabszy punkt.
Zawodnicy na początku sezonu osiągnęli peak, a później równia pochyła w dół i winę za to ponosi sztab.
1
@escarabajo Robert wyleczy plecy i będzie 10 lat młodszy
0
@mateusz33 no, z japy mu blizej do trzydziestki :D chociaz jakis tam trądzik mlodzienczy jest widoczny, mama go zaresjestrowala z lekkim opoznieniem...
0
@mateusz33 jak większość z Czarnego Lądu, dla mnie może będzie istotne czy strzela, o ile już trafi do nas.
@Kondziubarca Przy takim budżecie to też tak myślę.
@Survier mam wrażenie, że sztab to i tak bierze "orzeszki" w porównaniu do "gwiazd". Tam chyba trzeba rozdzielić rodzinę od profesjonalistów.
@kulek22 Będę się bardzo cieszył, nie zmienia to faktu, że teraz ma niewyleczone i nie ma kto grać.
0
@escarabajo perspektywiczny Auba tez spoko