- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 687 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 687 Culés
1
Kupował ktoś pada Xbox Elite Series 2? dobre to?
1
@Transu96 kozacki.
Z takim padem to już na pewno wyjdziesz z tej 10 ligi w fifie
0
@Rust_Cohle pół roku temu xklocka kupiłem i już mi lewa gałka w padzie zaczyna się przycinać w dół, w sensie nie mechanicznie tylko na ekranie ;f sama idzie w dół aż ją "odklikniesz", z tymi od xone tak nie było
2
@Rust_Cohle Bez kitu, im niżej w Rivals tym większa szansa na trafienie na potężny skład. Wiadomo już dlaczego drop podkręcony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@barcelonaLM rivals nikt nie gra
1
@Transu96 no tak, dla koneserów jest SB na amatorze
2
@barcelonaLM tylko fut chempions w niedziele po 22 żeby jak najkrócej w to gówno grać
1
@Transu96 Dualsense byś se kupił dla jedynej słusznej konsoli to by ci nic nie wypadało, a nie jakieś Xgjuwno
0
@Transu96 Kolega wyżej dobrze mówi, pora zainwestować w najlepiej sprzedająca się konsole nowej generacji ze świetnym padem Dualsense a nie jakieś wynalazki
0
@Transu96 Niestety, ale mialem to samo, wymienili na gwarancji w przeciagu tygodnia.
0
@Nieznajomy a ty osobno pada zamawiałeś czy tego co dostałeś z konsolą? jak tego co z konsolą to trzeba cały zestaw odsyłać w ramach gwarancji czy samego pada?
0
@Transu96 Razem z konsolą, wysyłałem samego pada, reszta zostaje. Tylko musiałem zadzwonić, bo przez stronę coś się crashowało cały czas. Ale było to już z 8miesięcy temu, więc może naprawili.
0
@Nieznajomy gdzie zamawiałeś? sam musiałeś wysyłać czy kuriera przysłali?
0
@Transu96 Reklamacje składałem przez strone Microsoftu, z ominięciem sklepu, wysyłają kuriera i chyba max 2 tyg to trwa. U mnie wysłalem w poniedziałek i we wtorek w kolejnym tygodniu był nowy.