- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1356 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1356 Culés
4
1
@Emhyr Takie czekanie nic nie da. Inne kluby nie mają dołka finansowego a też muszą się o to martwić. Jedynie zmiana zarządu tutaj coś da, tego w La Liga z Tebasem na czele.
0
@kuz Zobaczymy jak to będzie wyglądało jak obniżą pensje o tą wymaganą kwotę i czy będzie wszystko git na styczeń/następne lato. Ja w 100% nie ogarniam tych tematów @blazeq czy @michalgajdek by musiał powiedzieć czy obniżenie pensji o 200 mln pozwala na normalne ruchy w następnych okienkach.
0
@Emhyr czyli nasz plan na zastąpienie Busiego w przyszłości wydaje się jasny. Zamiast gotowego kozaka już teraz jak Brozovic/Amrabat stawiamy na zawodnika z dużym potencjałem do oszlifowania+ewentualnie będziemy na tej pozycji tez rozwijać Garcie o ile zostanie w klubie
0
@kuz Ale inne klubu to nie Barcelona. Real tych problemów nie ma, a potencjał finansowy mamy taki sam jak oni.
0
@ViscaelBarca2007 Brozovic/Amrabat to nie jest gotowy kozak tylko chwilowe uzupełnienie. Gotowy kozak to jest np Enzo Fernandez albo Rodri.
0
@Emhyr Enzo gotowym kozakiem? xD
0
@takisobiektos Nie, gotowym kozakiem jest Tonali.
0
@Emhyr Piszesz ze Brozovic który jest kozakiem nim nie jest, a jako gotowego wymieniasz Enzo xd
0
@takisobiektos Bo Brozovic to jest już druga strona rzeki nie warto inwestować w takiego zawodnika. Enzo jest na tym samym poziomie i jest 9 lat młodszy. Zasypywanie dziury po Busquetsie Brozoviciem to nie jest inwestycja tylko chwilowe uzupełnienie.
0
@Emhyr Nie Brozovic to tak poziom wyżej niz Enzo
0
@takisobiektos Jakby tak było to już dawno by gdzieś odszedł a jakoś nikt z Interu go nie chce zabrać. Od 2 lat peakuje w dół a Enzo ma sufit o wiele wyższy.