- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 772 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 772 Culés
25
Najlepsze serie Ousmane Dembele w lidze w Barcelonie:
17/18 https://zapodaj.net/04e622f62f1ce.png.html
18/19 https://zapodaj.net/9010a1e00249d.png.html
19/20 https://zapodaj.net/8d10ea44e4406.png.html
21/22 https://zapodaj.net/fe120ece087db.png.html
22/23 https://zapodaj.net/65ddd6653a682.png.html
Legenda.
6
@koziar wzór, prawdziwy lider
11
@koziar Spokojnie to wasz najlepszy skrzydłowy, trzeba podpisać kontrakt 5 letni, po 200 dniach w szpitalu wylosuje dobry mecz z Elche
11
@koziar ale ale robi wiatr jak jest zdrowy (5 meczów w sezonie)
1
@koziar A jakie fatalne wyniki Barca miała bez niego. Co za osłabienie!
3
@Lanosss On jest szalony. Wnosił do szpitali to co jest napiękniejsze.
3
@koziar marzenie lekarzy i pielegniarek
0
@koziar Ja już się na niego nie nabieram. Flop jak dla mnie i to duży
Komentarz usunięty
2
@Lanosss Zdecydowanie. W Sezonie 19/20 był nie do powstrzymania na salach operacyjnych i rehabilitacjach.
1
@koziar Jeszcze uraz móżdżku
2
@koziar zarty zartami, ale nawet jak jest zdrowy to wiatr robi z druzynami z nizszej polki, jak przychodzą mecze o stawke to nie mozna na niego liczyc. Ten gosc jest flopem i nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu
2
@koziar Dwa miesiące kontuzji, wyleczył się i tydzień później kontuzja na 5 miesięcy xD
2
@koziar Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy po odejściu Neymar. Dał nam wiele, bardzo wiele...