- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
0
Tragiczny mecz w wykonaniu City, praktycznie nie istnieli. Mieli może 3 dobre sytuacje, zduszeni w środku, masakra. Ten Gundogan, mimo asysty, to zaliczył chyba z 5-6 strat w groźnych miejscach, tragiczne wybory, zero podań napędzających akcje, tylko klepanie. Silva dobrze ze nie przyszedł do Barcy, bo gościu gra tragicznie, same złe wybory, biega tylko i głupio fauluje. Real to mógł spokojnie wygrać 4-1 i byłoby sprawiedliwie
3
@KlonaZepan nie no. W pierwszej polowie to City moglo prowadzic spokojnie i nikt nie moglby tego zakwestionowac.
Druga polowa Realu.
0
@mekston Ile mieli sytuacji? Dwie maksymalnie i to nie jakies super, w tym czasie Real miał z 4. W dodatku prowadził grę, City jedynie klepało
0
@KlonaZepan to Real nie wyszedł na pierwsze 20 min statystyki były dla MC posiafanie 70% o czym ty piszesz.Strzelili bramkę catvahal trochę pofaulował i sędzia zamiast go wykartkować i ich uspokoić przestał konttolować mecz.Wynik jest sprawiedliwy MC nie grał dobrze ale remis jest zaslużony.
0
@Borneo Oglądałes mecz? Real praktycznie cała druga polowe siedział na City, a City osrane broniło, dobrze że ten de bruyne huknął z dystansu, bo żaden tam nie miał jaj, żeby tak zrobić
1
@KlonaZepan
A ty oglądałeś mecz?
wynik jest sprawiedliwy w pierwszej połowie leoszy był city w drugiej lepszy był Real
Statystyki nie są po stronie Realu .Ten wynik jest dla MC który grał słabo .Nie będzie vini czy Rodrygo machał do kibiców.Sa w trudniejszej sytuacji.
Real grał najlepsze co mógł.
https://www.google.com/search?biw=412&bih=710&q=Real+Madryt+%E2%80%93+Man+City&stick=H4sIAAAAAAAAAOMwe8S4iJFb4OWPe8JSMxgnrTl5jXEiI5dAcEF-UUmxb2JJcoZ7UX5pgVAiF09AYlFJZnJmQWJeSbFQoJA_lyiSSFixf0FBfl5qXomQNBc3koQQjxQXF4d-rr6BWY6RkZAkFwdcIa8UNxcnSMbQzNikQkiKixVsoZCgFD8Xr366vqFhcVFJVUlaZRHPIlaJoNTEHAXfxJSiyhKFRw2Tgcw8BefMkkoAzp6ov8MAAAA&ved=2ahUKEwiMjcOtk-n-AhWRk4sKHZwTAcoQoIYDegQIDBAE
0
@KlonaZepan A ty oglądałeś mecz? Czy spałaś cała pierwsza połowe gdzie City otłukiwało bramke Kurtuła