- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 932 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 932 Culés
20
Nie ma głupszej grupy kibicowskiej niz ta realu.
Devilpage,LFC.pl,LaBamba,Kanonierzy chowaja sie przy tych "ynteligentach z kafejki i wszystkiego co zwiazane z realem"
1
@Sulimo Nie da się tak powiedzieć, w każdej grupie kibiców są debile i spoko ludzie, mnie wkurzają na przykład Liverpulziarze, bo się zawsze wywyższają
0
@Sulimo każda grupa jest głupia, jak drużyna odnosi sukces, a jednak Real w LM dominuje, więc kibice rozpieszczeni do granic
3
@Sulimo hehe śmiać mi się chce z takich komentarzy. W każdej grupie znajdą się imbecyle. Przecież tutaj też takich znajdziesz. Sam jestem kibicem RM i często jak czytam wypociny niektórych na "notatniku" to ręce opadają. Polecam olewać idiotów i skupiać się bardziej na normalnej wymianie poglądów ogarniętych kibiców. Pozdrawiam
0
@Sulimo Hehe! Ja też należę do tej grupy i na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem głupi?
0
@KlonaZepan Da się tak powiedzieć, bo w każdej grupie są ludzie ogarnięci i debile, ale ostatecznie wszystko sprowadza się do proporcji, jeżeli w grupie jest 20 idiotów i 2 ogarniętych, to można powiedzieć, że grupa całokształtem jest głupia. W przypadku notatnika deficyt inteligentych ludzi jest szczególnie widoczny, za to nie brakuje idiotów, których stosunek wręcz miażdży. Na innych grupach nie jest to tak widoczne.
0
@Zazinho Należysz do grupy gdzie przeważają głupi, chociaż sam nim możesz nie być, ale ogół grupy stanowią wszyscy członkowie, więc jeśli jest przeważający stosunek ludzi głupich do mądrych, to można powiedzieć, że grupa jako całokształt jest głupia, ale nie wszystkie pojedyncze jednostki w niej takie są.
0
@Donnie_Darko Nie, nie zgadzam się z takim stwierdzeniem i uważam, że jest krzywdzące. Można spokojnie wyrazić się bardziej precyzyjnie: pewna część grupy, większość etc.