- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
2
Ten PiS to jest dramat.
Kto to widział takie rzeczy.
Dobrze że mamy alternatywę w postaci świetnego PO które proponuje to samo i na dodatek babciowe plus. Tusk do boju!!!
2
@Roobo dobrze ze mamy Konfe która też mówi że 500+ nie zabierze a da 2100+ przedsiębiorca.
Od razu odpisze wszystkim prowadzącym działalność, ja jestem na etaci o równie ciężko pracuje jak wy
Ja też poproszę nie pobierać mi składek ZUS i emerytalnych. Z chęcią przyjmę. I mi i wam zostanie więcej kasy więc grzejemy inflację dalej. Jeden grupie, nie emerytom tylko innej grupie
2
@tbas Gdzie Ty to usłyszałeś? To nie atak, ciekaw jestem
0
@Deathwing112 od dawna trąbią że pierwsza rzecz która zrobią to 0 ZUS dla przedsiębiorców.
0
@Deathwing112 Ksiądz na ambonie mówił w niedzielę xD
0
@tbas Jak nie będą płacić to będą też mogli zapłacić więcej pracownikom. Po za tym Partia Mentzena docelowo chciała by składki na emeryturę były dobrowolne tak samo jak ZUS ale to odległa przyszłość.
1
@Roobo szkoda ze ludzie zwracaja tylko na to uwage. Całkowicie zapomnieli tym co odstawia zero, czarnek, bielan, Przyłebska czy teraz Blaszczak itp.
Ze tvp jest ma rowni z russia today czy TV północnokoreańska w formie tępej propagandy i przekazu.
Afery, podatki, wyciaganie kasy z SP na potęgę , policje na uslugach pisu i rzadu.
0
@Roobo hahahaha, ta już lecą by się podzielić.
0
@tbas Tak podzielą się bo ciężko jest o dobrych pracowników i zrobią to by ich zatrzymać przy sobie
Oczywiście są też wyzyskiwacze którzy chcieliby mieć tanią siłę roboczą.