- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1409 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1409 Culés
2
Domeną kobiet na FB stało się dość częste zaklinanie rzeczywistości i wstawianie jakichś dziwnie zmanipulowanych zdjęć, na których widzimy wyjściowo wyglądającą dziewczynę bez podejrzenia o potencjalną nadwagę.
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby rozpoznanie tej osoby realnie graniczyło z cudem i zazwyczaj problem jest ten sam - na zdjęciu nawet 9/10, a realnie drugi podbródek i spora tusza.
Potem niech nie ma zaskoczenia, jak facet poznający taką delikwentkę w sieci - spotyka się z nią i nie inicjuje kolejnych kontaktów, bo po prostu ostał oszuakany.
Jeśli ktoś faktycznie ma kompleksy na punkcie swojego wyglądu i najczęściej może to zmienić (czyt. zbędne kilogramy), to nic nie stoi na przeszkodzie poza ćwiczeniem, dietą itp. Nic, poza lenistwem i wiecznym użalaniem się, jaki to świat jest zły.
Dla porównania zazwyczaj profile gości są mniej zmanipulowane, przez co te same "księżniczki" obgadują potem, jaki to ten gruby, źle wyglądający itp.
1
@okiemtypera_lucaxx95 To głównie kobiety facetom robią ghosting, ale najlepsi są tacy co wstawiają nie swoje zdjęcia na portale, a potem przychodzą jakieś luje na spotkania, już dwie laski mi mówiły, że miały takie sytuacje i chłopy jakby nigdy nic się zachowywali xDD Od razu poszły na chatę
0
@Medium mimo wszystko łatwiej znaleźć faceta na FB z niewyjściową mordą czy jakimś zdjęciem z robionym z bliska z 30 centymetrów kamerką (zazwyczaj tacy +40) niż kobietę, ale wszelka manipulacja wyglądem czy to męska czy żeńska to przede wszystkim oszukiwanie zarówno siebie, jak i tej drugiej osoby - szczególnie w kontekście potencjalnego randkowania.