- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
7
Jaskier bedzie pukany przez Radowida xD
Kur w tym netfliksie wieksi niedorozwoje pracuja niz przy Ring of power..
6
@Sulimo Tych wszystkich show runnerów i innych od Star Warsów po Wieśka powinno wywalić się na zbity pysk i niech sobie nowej pracy szukają
16
@Kgorecki2500 No przeciez pluja oni w morde fanom tych swiatów i w imie czego? W imie czarnych,gejów i innych mniejszosci? No kur to jest dramat.
Jestem tolerancyjny ale wpychanie na siłe gejów i innych ras do uniwersów gdzie oni nie wystepuja to jest żart.
7
@Sulimo niestety, dlatego nawet nie otworze Pierścieni władzy, bo to jest zbezczeszczenie wręcz dzieł Tolkiena. Jakby on się obudził i zobaczył co się stało z jego historia, to w sekundzie by poszedł spać dalej...
Wiedźmin to jest oglądany tylko i wyłącznie przez głównego aktora, który wybitnie pasuje do tej roli. Mogli zrobić serial stulecia, wystarczyło trzymać się dzieła Sapkowskiego. Lub nawet gry :O
1
@Sulimo On nie miał 13 lat przypadkiem?