- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1733 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1733 Culés
8
Kibice i dzialaczecPSG powini być Leo dozgonnie wdzięczni!
1. Promocja - ile wielkich klubów chciałoby móc powiedzieć, że w ich barwach grał piłkarz wszech czasów?
2. Wartość sportowa. Ile razy ciągnął ten zespół, jsk choćby wczoraj dając rekordowe, 11 mistrzostwo Francji.
3. Historyczne złoto na Mundialu. To właśnie będąc graczem PSG wygrał Mistrzostwo Świata i Paryżanie również marketingowo dużo na tym zbili.
Wklad Argentyńczyka, mimo że krótki w budowę wielkiego PSG jest niepodważalny.
2
@MESSIah16 Na pewno jedynie zwycięstwo L1 jest wielkim sukcesem PSG.
5
@MESSIah16 Oni są na niego wkurzeni,że zabrał im MŚ.
Niech wraca do Barcelony.
2
@MESSIah16 A LM jak nie było tak nie ma.
3
@MESSIah16 Odkleja was co raz bardziej xD Mistrzostwo to i bez niego by wygrali, bo przyszłą by inna gwiazda.
11
@takisobiektos tak jak dwa lata temu, gdy skończyli drudzy? Xd
0
@MESSIah16 Woaw jedna wpadka po 3 sezonach z rzędu. Czy przyszedł by Messi czy nie rok temu i tak by wygrali mistrza.
5
@MESSIah16 On hejtuje Messiego na każdym kroku.
Messi wykrecił ponad 40g/a w samym PSG bez repki,gdzie wyśmienite liczby ma.
Ale tak nie zasluzył na ZP bo MŚ to tylko 7 meczy,ale LM to 13 i już tak.
1
@Sysia11 No bo kogo interesuje Ligue 1, która za chwile z leci top 5 lig? Nigdy nie napisałem że za 7 meczów, tylko że mundial w tym wypadku jest kluczowy, w innym razie Messi byłby w top10 bez szans na wygrana.
5
@takisobiektos ojej, nie wiesz, czy by wygrali, czy nie xd
3
@takisobiektos Skoro tak napisałeś.
1
@takisobiektos No to gdyby nie mundial to mekambe też nigdy powinno być w top10. G+A Messi ma tylko 2 mniej w tej śmiesznej lidze.
2
@takisobiektos czyli jesli bez mundialu widzisz Messiego w top10 to jednak cos znaczy ta Ligue1 ;)