- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1258 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1258 Culés
7
Dzisiaj kolejny gol Nahuela Moliny. Ogólnie 4 bramki i 4 asysty na pozycji prawego obrońcy w Atleti. Po mundialu niebywale odpalił w ekipie Simeone i stał się jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym PO w lidze.
- Również De Paul zaliczył dziś asystę
I na deser dziś GIO Lo Celso z bramką
@mekston @Sysia11
6
@AFA90 Molina to juz odpalił na mundialu, w finale przez 80min Mekambe nie istniał Molina z De Paulem go wyjaśniali.
Edit: no i gol z Holandią, niby Leo zrobił 99%, ale ten 1% Nahuela to jest też kosmos co zrobił przy tej bramce, jak sie tam odnalazł.
W meczu z Atletico na wyjezdzie granym w styczniu mega mocno go obserwowałem i jak dla mnie to jest topka na swojej pozycji na świecie obecnie.
2
@AFA90 Nie wiem czy Simeone w końcu odejdzie ale Atleti będzie chyba groźniejsze niż Real w przyszłym sezonie.. Dobrze że przespali jesień.
2
@Jarema2000 Molina ogólnie, to też pięknie odpalił po Copa 21, gdzie Montiel zagrał mega mecz w finale i ta obsada PO zaczynała się już w kadrze klarować. Później wygryzł Montiela i miejsca już nie oddał. Odpal sobie powtórkę bramki z Peru (1;0) jak pięknie rozegrał klepke i wrzucił do Lautaro, zaliczył asystę. Wtedy już wiedziałem, że miejsca w podstawie nie odda. Ja go obserwowałem również w tym meczu na Camp Nou i wtedy również zagrał świetne spotkanie. Jest niesamowicie wydolny, z wahadła w Udinese, nauczył się świetnie podłączać do akcji ofensywnych i te jego wejścia są bardzo intensywne i penetrujące. Stąd też jest bramkostrzelny. Uważam, że w przyszłym sezonie dobije do 10 bramek
0
@Jarema2000 Niby tak ale przy bramce na 2:2 Mekambe go zrobił jak juniora
0
@sebo939 Tam stworzyła się duża luka, dostał piłkę i ją pięknie wykończył