La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1827 Culés

1

Cos w tym jest.Arabia to taki koniec kariery.


1

@Encore chyba trochę za wcześnie na kończenie kariery, dla mnie głupota

0

@Encore Przecież to wiadome, ale odkrycie

2

@Encore sam Ronaldo mówił, że pustynna jest bardzo konkurencyjna i niedługo może będzie TOP5 - wystarczy raptem kilka czynników do tego.

1

@Encore "Football belongs to people, not money." Takie kity to sobie mogą wciskać z drogimi cenami biletów i abonamentami tv . Poza tym piszą o tym, że w Arabii Saudyjskiej nie ma piłki nożnej a w bezpośrednim meczu reprezentacji przegrali XD. Jeszcze warto wspomnieć ostatnie KMŚ na których Al Hilal ograło zwycięzcę copa libertadores Flamengo.

1

@Adran360 co za bzdury gadasz, fartnelo się Arabusom i na końcu nawet z grupy nie wyszli, tam tylko kasa się liczy, bo srają pieniędzmi, w życiu bym nie chciał mieszkać w tym grajdole, gdzie "zatrudnia się" niewolników jak 500 lat temu i gania się ich z batami.
Ha tfu!

0

@KlonaZepan Ja piszę o faktach a ty o farcie... Co ty mi tu z niewolnikami wyskakujesz jak ja o piłce pisze?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?