- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1225 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1225 Culés
0
Co za dni w polskiej polityce. Do tej pory to głównie opozycja słynęła z głupich i niekiedy haniebnych wpisów czy spotów, ale to co wypuściło dzisiaj PiS przebija wszystko w negatywnym znaczeniu.
Nie wiem co tam sie dzieje w kierownictwie kampanii, ale to jest niemożliwe żeby PiS takie coś mogło wypuścić, a jednak to zrobili.
0
@barcelonaLM przecież PISowi już nie chodzi o przekonywanie nowych wyborców bo mamy w tym momencie zamurowane poparcie dla PIS. Oni cementują swoich psychofanów bo te 33-34 im starczy do rządzenia bo jakiś podnóżek w postaci ultrakatolika Hołowni lub Konfederacji znajdą.
3
@chosenone Hołownia ultrakatolik? Dios mio...
0
@chosenone tylko ten spot odstrasza część nawet tego betonowego elektoratu. To wielki strzał w stopę i nie wiem jak np. W takim TVP będą to tłumaczyć. A opozycja ma teraz o czym mówić. Jedyne wyjście to jakieś szybkie przeprosiny, ale oni nawet nie chcą usunąć tego tweeta
4
@barcelonaLM oni maja zabetonowane swoje poparcie wiec moga robic co chce bez obaw ze ludzie ich zostawia.
6
@barcelonaLM pojedz na wies i zapytaj ich wyborcow czy widzieli ten spot? W tvp im tego nie pokaza wiec nie zobacza a nawet jak im ktos pokaze to nic to nie zmieni bo panie kto tyle doł???? A za tuska to 2zl waloryzacji bylo. I temat zamkniety.
0
@BorzyKrzys to, że sobie zmienił image na potrzeby pozyskania wyborców nie znaczy, że się zmienił. Od lat jako dziennikarz udowadniał, że jest głęboko wierzącym katolikiem.
0
@chosenone Wierzyć sobie może ale na działania polityczne to się nie przekłada
3
@barcelonaLM "To wielki strzał w stopę i nie wiem jak np. W takim TVP będą to tłumaczyć"
Jak się o czymś nie wspomni, to nie trzeba tego tłumaczyć. ;)
0
@Kgorecki2500 to zależy gdzie będzie się znajdował po wyborach bo myślę, że bez większych problemów dogada się z PIS a wtedy raczej nie będzie miał potrzeby udawania.
0
@Ojciec5tkidzieci ale opozycja będzie drążyć jak się ich zaprasza do programów