- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1327 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1327 Culés
15
[Wojna na Ukrainie]
Sprawa krótka, bo powiem szczerze, nie ma się co rozpisywać. Lepiej zacytować znowu tych z Twittera i im oddać głos.
Działo się dużo. Atakują na razie kilkoma brygadami na odcinku 400km. Jeszcze najprawdopodobniej nie było głównego uderzenia. Straty UA są symboliczne. Stopniowo idą naprzód.
Jest dobrze najprawdopodobniej. Ofensywa się w końcu zaczęła, więc humor gituwa.
Na pohybel czerwonym!
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Aragorn33 @barcelonaLM @GeneralXavi @JimMorrisonFCB
@Hajny @masq @Kondziubarca @osa91
1
@michal26 Ale fajna armata
1
@michal26 Ciężko nazwać przesunięcie linii frontu o 200 metrów sukcesem kontrofensywy. Narazie nie wygląda to dobrze
0
@michal26 symboliczne...jak to sa straty symboliczne to ja nie wiem jak wygladaja duze straty .
1
@michal26 szału nie ma póki co. Nie wiem czemu, ale jestem sceptyczny.
0
@IrekPOL jakie 200 metrów jak pod samym Bachmutem masz 2k
0
@Kapiczek 1 czołg Leopard i strata niecałego batalionu przez 2 dni pierwszego etapu kontrofensywy? To jest to nieduża strata. Ruscy tracili dziennie po 1-2 batalionów i to na znacznie mniejszym obszarze.
0
@masq bo nie było głównego uderzenia. Ja pozostaje optymistą.
1
@IrekPOL powodzenia nie mierzy się zdobytym terenem. Jak przełamią linię obrony w jakimś miejscu i wejdą na nieobstawiony teren to ta cała linia obrony może się ruskim posypać jak w zeszłym roku na odcinku charkowskim.
0
@IrekPOL skąd masz takie info?
0
@michal26 mógłbyś mnie odznaczać w przyszłości ?? Z góry dziekuje
1
@Pasiak postaram się.