- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1284 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1284 Culés
2
Zara wyjdzie na to, że Dodi jadąc po Haalandzie ma rację :D. Pepula musi koniecznie z nim popracować nad grą pod drużynę. Słabo patrzy się na to jak Hochland snuje się blisko obrońców i nie próbuje rozgrywać. Po czymś takim widać kto jest dziewiątką kompletną. Suarez, czy Algierczyk w tym swoim krótkim prime nakrywają go czapką pod tym względem. Lewus może też nie jest jakimś rozgrywającym, ale chociaż potrafi zejść trochę głębiej i dać coś drużynie.
O ile Norweg tego nie poprawi, to przy naszej kreatywnej pomocy byłby flop, a nie top. W sumie dobrze, że Lapcio się na niego nie uparł. Może Mapet zrobi fikołka i po dwóch latach z Messim przyjdzie do Barcelonki i zagra Perezowi na nosie.
0
@Kozinho. Mbappe za rok do realu. Co do haalanda gdyby chlop mial topowy drybling to robilby duzo wiecej zamieszania a tak przyjmie pilke i w sumie sam nie wie co robic.
8
@Kapiczek tak, mbappe już trzeci rok idzie za rok do realu. Pójdzie tam gdzie dostanie lepszy kontrakt.
0
@MysticCat pojdzie bankowo. Widzac haalanda z lm raczej mocno mu to wjechalo na ambicje
6
@Kapiczek ale za rok to już na pewno
0
@Kozinho. W Dortmundzie był to zdecydowanie lepszy zawodnik, teraz stoi w polu karnym i nic nie robi. Nie wiem co się z nim stało
0
@MesQueUnClub96 efekt Dodiego
Może chłop się poprawi, bo z samymi bramkami nie wejdzie na top poziom
1
@Kapiczek no ale on rok temu już był bankowo, podpisany był już
0
@MysticCat różnica jest taka, że z tą Ligą Mistrzów Haaland będzie od niego wyżej w klasyfikacji Złotej Piłki i to może go skłonić do zmiany klubu na większy