- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
5
Manchester City na transfery odkąd klub przejęli Szejkowie wydali: 2 miliardy 251 milionów 140 tysięcy Euro.
Klub przejęli 1 września 2008 roku.
W okienku transferowym 08/09 udało im się jeszcze ściągnąć Robinho i później w zimę kilku zawodników. W erze Guardioli na transfery poszło już ponad miliard ojro.
Przejmując klub zaznaczyli, ze chcą zrobić z klubu potęgę w Anglii. Udało im się to i dodatkowo jeszcze zaczęli coś znaczyć w Europie.
Jednego Arabom odmówić nie można - maja cierpliwość i nie raz to pokazywali. Wydawali dużo siana, a w Europie byli chłopcami do bicia, nawet za czasów Pepa notorycznie odpadali we wczesnych fazach, czy przegrywali tak jak z Realem, ale no cierpliwi to sa. Ogromne siano na zawodników, pensje, stadion, infrastrukturę i się im to opłaciło.
Przykład dla szejków z PSG jak zarządzać klubem.
Szejki z City chyba wzięli do serca słowa Pudziana, ze cierpliwy to i kamień ugotuje.
1
@DaPidejpi
Oby jak najmniej kapitału arabskiego w piłce nożnej :(
1
@DaPidejpi City ma jedną ogromną przewagę nad PSG, której druga strona no nie przeskoczy. To w jakiej lidze grają oba zespoły. I tak City jest dużo lepiej zarządzane, ale PL robi robotę, bo ona sama przyciąga zawodników.
Btw odkąd Guardiola jest w City to United wydało na transfery więcej. Zobacz na jakim biegunie są oba te zespoły.
2
@DaPidejpi a ile im się zwróciło na transferach z klubu?
1
@Azi, tez właśnie chciałem o to zapytać. Każdy tylko pisze o tym, że oni wydają pieniądze, ale do cholery przecież tez sprzedają tych piłkarzy. To się już nie liczy?
1
@Azi na samych największych nazwiskach biorąc pod uwagę sam okres jak Guardiola był ich trenerem to prawie 300 baniek łącznie za sprzedaże Sterlinga, Zinchenko, Danilo, Torresa, Jesusa i Sane. Trzeba pamiętać ze takich transferów za mniejsze kwoty jest więcej ale nie chciało mi się tego wszystkiego spisywać
Opierałem się na transfermarkcie